Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért akar sok fiatal ilyen-ol...

Miért akar sok fiatal ilyen-olyan mérnök lenni?

Figyelt kérdés

Fellapozom az újságot az apróhírdetéseknél de az állásoknál nem sok mérnök állás van.

Kozmetikus, szakács, felszolgáló, vízvezeték szerelő... ezek vannak.

Külön ki van emelve ha netán vmi marketingest, gépészmérnököt keresnek és önéletrajzot kell benyújtani meg van jópár feltétel. Ilyen a szakmai tapasztalat, nyelvismeret, ilyen-olyan jártasság, különböző készségek.

Magyarul nagyon kevés az olyan állás amihez diploma kell.


Ha egy családi ház építkezését nézzük akkor kb 3 szellemi munkát végző személy van és van vagy 10-20 fizikai munkát végző.


2012. júl. 27. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A mérnök állásokat nem is az apróhirdetések között kell keresni! Én online szoktam nézni, és egy fél oldalban mindig leírják a munkakörülményeket, az elvárásokat stb stb.

Igazából a legtöbb álláshiredtő portálon a mérnökök iránt a legnagyobb a kereslet.

2012. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony! Interneten rengeteg ilyen-olyan mérnököt keresnek. Amikor én nézegettem a hirdetéseket, akkor szinte minden második arról szólt, hogy pl. "gépészmérnököt ide, de rögtön".
2012. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az álláshirdetések fele gépész vagy villamos mérnök.
2012. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!