Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség egy építészmérn...

Mi a különbség egy építészmérnök (diploma) és egy kőműves (OKJ) között?

Figyelt kérdés
Mit tud az egyik, amit a másik nem???

2012. júl. 29. 18:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
persze, tudom. de ha kombinálom, akkor minimalizálni lehetne a költségeket, és házat építeni nagy nyereséggel, néhány segédmunkással!
2012. nov. 27. 19:13
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Azzért egy ház felépítése nem csak egy kőműves és néhány segédmunkás ... Kis részét képezi a nagy egésznek. Szerintem, ha a kivitelezés érdekel, akkor kőműves és műszaki ellenőrzés. A tervezést meg hagyd másra, aki inkább ebben jó.
2012. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Am ja, igazad van!
2012. nov. 28. 17:37
 24/25 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés olyan volt, mintha azt kérdeznéd, hogy mi a különbség egy sebész és egy ápoló között.


És egyébként meg akárhogy szeretnéd a bürokráciát elkerülni, nem lehet. Főleg nem ilyen módon, mert így még az engedélyeztetést is te csinálhatnád. Viszont ha nem vagy építész is meg kőműves is, csak kőműves, akkor neked a papírokkal nem kell foglalkozni. Szóval pontosan akkor lesz kevesebb utánajárásod vele, ha nem vagy mindkettő.


Az ismerősöd meg szerintem is tilosban jár.

2013. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kőművi vagyok, először ezt csináld pár évig és ha még mindig van kedved menj egyetemre. Jövőre arra fogok, különösképp más ép. ipari szakmák kitanulása is jó buli. De szakember csak úgy válhatsz ha kint vagy az épitkezéseken. Suliban ezt a szakmát sosem tanulod meg. Egy jó köműves mellé elmész olcsón melózni és megtanulod. Sok sikert.
2014. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!