Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira járók! Milyen anatómi...

Orvosira járók! Milyen anatómiai atlaszt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most leszek első éves a SOTE-n, és azt mondták, hogy már most kezdjek utánanézni az anatómiai atlaszoknak, nehogy elfogyjanak, én meg hoppon maradjak. A legtöbbször elhangzott atlaszok a Sobotta és a Szentágothai voltak, de nem tudom, hogy melyikre lenne érdemesebb befektetni.

Annyit tudok, hogy a Sobotta színesebb és részletesebb állítólag, mint a Szentágothai. Ugyanakkor ez utóbbi tisztább, átláthatóbb, így talán könnyebb belőle tanulni.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. aug. 2. 21:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor hát ezek szerint kinek ez vált be, kinek az... majd akkor meglátom én is, hogy nekem melyik lesz szimpatikusabb. :)

Csak azért ajánlották, hogy már most kezdjem el nézegetni a "kínálatot", mert hátha elfogynak, én meg berezeltem... :D De bízom benne, hogy nem így lesz.

2012. aug. 3. 19:03
 12/12 anonim válasza:
Szia! Én azt mondom, hogy ha teheted Sobotta-t és mindenképpen még egy Yokochit is mellé. Szentágothainak talán a koponya rész az erőssége, de arra a pár napra a könyvtárban is megtalálhatod. :)Sobotta "alap", demora, szigorlatra viszont a Yokochi lesz a nyerő! :)
2012. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!