Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 6. dik osztályba hány db...

6. dik osztályba hány db füzet kell?

Figyelt kérdés
És milyenek??

2012. aug. 2. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Visszagondolva...

~ Matek: kockás, plusz egy sima. Én a kockásnál (NÉGYZETHÁLÓS) a nagyalakú spirált preferáltam, preferálom, a simánál egy egyszerű nagyalakú. Az úgyis csak geometriánál kell majd.

~ Irodalom: szerintem egy nagy alakú vonalas füzet.

~ Nyelvtan: szintúgy.

~ Fizika: szintúgy. (TALÁN HATODIKBAN VAN FIZIKA, HA NINCS, AKKOR ÉRTELEMSZERŰEN NEM KELL. :))

~ Angol/német: sima vonalas füzet.


Illetve nem tudom milyen órák vannak még így hatodikban. Ha dobsz egy órarendet, akkor biztosabbat tudok.

Viszont anno a tanárok utálták az A/4-es füzeteim, de szerintem azok jobbak. Átláthatóbb, praktikusabb.


19/F (Ez az oka, hogy hatodikra annyira nem emlékszem. :))

2012. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nűlnuk matek, irodalom, angoll mindig kértek dolgozat füzetet is még pluszban, de matekl csak kicsit engedtek, irodalomból nagyot.
2012. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is mekkora baromság... Talán, ha egyszer használtuk a "dolgozatfüzeteket"... Na mindegy. :)
2012. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. aug. 3. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Matek: Jó minőségű, A4-es négyzethálós spirálfüzetet vegyél, mert 6.-ban jó sok matek óra van, úgyhogy valami strapásabbra van szükség. Ezenkívül még kell egy A5-ös sima füzet, mértanra.

Angol/Német: Vonalas A4-es spirálfüzet.

Nyelvtan: Elég egy A5-ös vonalas füzet.

Irodalom: Szintén.

Természetismeret: Szintén.

Történelem: Szerintem A4-es vonalas füzet elég lesz, nem kell, hogy spirálos legyen.

Rajz, technika: kisalakú sima, esetleg művtörire vonalas.

Ének: kisalakú kottafüzet megteszi.

Informatika: A5-ös négyzetrácsos füzet.


Magyarra, matekra 1-1 dolgozatfüzetet is vegyél, plusz röpdolikhoz írólapokat. :)

2012. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszkee
2012. aug. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!