Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-szoctám. Most teljesen...

E-szoctám. Most teljesen elszúrtam?

Figyelt kérdés

az volt a levélben (sorban),hogy a kolis menüpont alatt rangsoroljam a kolikat(felvételihez). Ezt meg is tettem.

Utána írta,hogy csináljam meg a szoc. lepontozást, de hiányzik még néhány papír, ami csak hétfőn lesz meg. Így az nincs kész, de azt még szerkeszthetem. De a kolis oldalt már nem, és ott azt írja,hogy 0 pont a szoc.pont mert nem lett bejelölve...

Most meg pánikba vagyok....ha kitöltöm, meg feltöltök mindent akkor el fogja fogadni, vagy fordítva kellett volna?:((


2012. aug. 3. 23:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az óbudai egyetemről van szó
2012. aug. 3. 23:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra, hogy egy egyetemi illetékest keress meg?


Nem akarlak megbántani de azzal nem vagy előrébb ha ide egy illetéktelen válaszoló beírja, hogy igen véglegesen elcseszted.

Minden helyzeten lehet segíteni csak az illetékest kell megkeresned. Tuti van valaki elérhetősége megadva aki ezzel foglalkozik.

2012. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, van. Írtam is, de mivel későn csináltam, már nem hívhatom fel őket, nameg hétfőnél hamarabb az e mailre sem válaszolnak...(írtam nekik) csak reméltem hátha van itt valaki aki megnyugtatna mert most nagyon ideges vagyok hogy mindent elb....:(

Lassan sírok is....de ha fontos lett volna a sorrend, írták volna, nem???!:((

2012. aug. 3. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Ha javíthatatlan akkor már úgyis elcseszted.

Ha nem akkor segíteni fognak rajta.

Gólyák vagytok senki nem várja el hogy minden zökkenőmentesen menjen.

2012. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem hülyéskedj már. hétfőn szépen felhívod őket és elmondod mi a bajod. gondolom ki fogják törölni a jelentkezést a rendszerből és újracsinálhatod. ott is emberek dolgoznak. nem kell ilyentől félni.
2012. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

de ha fontos lett volna a sorrend, írták volna, nem???!:((


Na, ezen most kiakadtam. Képzeld, vastagon szedett betűkkel felírták a felvételi lapodra és az online felületre is, hogy... tudod mit, idézem:


"A kapcsolódó szoctám időszakban nem adtál le igénylést, ezért nem számítunk be neked szociális pontokat"


Ez egy figyelmeztetés, ami neked is megjelent, csak épp nem vettél tudomást róla. A papíron is le van írva, hogy kérni kell pontozást, különben nulla lesz! Egyébként nem lesz gond, még ha így is adod be, amikor ellenőrzik a papírokat, látni fogják hogy milyen figyelmetlen voltál és majd ők rendbe teszik a dolgokat. Elvégre pont ezért vannak, hogy a figyelmetlen emberek hülyeségeit javítsák. Reméljük ebből most tanultál, mert nagyon keserves életed lesz az egyetemen, ha ilyen _figyelmetlen_ vagy (igen, nem tudom hangsúlyozni).

2012. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A 2012/2013-as tanévre szóló kollégiumi felvételi eljáráson való részvételhez jelentkezni, csak az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat (EHÖK) e-Szoctám portálján, a [link] oldalon bejelentkezés után a „Kollégium” menüpont alatt lehet. A „Kollégium 2012/13 tanévre (gólya)” linkre kattintva a kollégiumi elhelyezés helyszíneinek sorrendjét lehet megadni, az ott részletezett ismertető útmutatónak megfelelően. A szociális helyzet megállapításához, a „Szoctám” menüpontra kattintva a „2012/13 Őszi Szoctám” időszakban lehet megadni a szociális helyzet felméréshez szükséges adatokat. Az űrlap kitöltése után az igazolásokat szkennelve kell a rendszerbe feltölteni, a kitöltési útmutatónak megfelelően. Kollégiumi felvételi igény megjelölése esetén, párhuzamosan kell kérni (be kell jelölni) a szociális helyzet lepontoztatását is, különben a szociális pontszám 0 pont lesz. A tanulmányi teljesítmény pontszámot az Egyetem határozza meg a hallgató bekerülési felvételi pontszámából.


Kollégiumi felvételi igény megjelölése esetén, párhuzamosan kell kérni (be kell jelölni) a szociális helyzet lepontoztatását is, különben a szociális pontszám 0 pont lesz.


Azt bejelöltem, és csak azt írja, hogy párhuzamosan... És a kolit írta hamarabb így azzal kezdtem:(

2012. aug. 5. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt a lényeg:


Kollégiumi felvételi igény megjelölése esetén, párhuzamosan kell kérni (be kell jelölni) a szociális helyzet lepontoztatását is, különben a szociális pontszám 0 pont lesz.


Amúgy tényleg ne izgulj, semmi baj. Még az is lehet, hogy a rendszer utólag hozzáadja, ha bepipálod a sima szoctámnál, vagy majd a HÖKösök elintézik.

2012. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!