Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Áh most mit tegyek? Teljesen...

Áh most mit tegyek? Teljesen elszúrtam az anyukám ajándékát :S Gyors segítség kellene nekem.

Figyelt kérdés
Anyukámnak azt terveztem, hogy sajátkészítéső órát adok, ami a család képeivel van kitéve....meg is csináltam de a hülye órához nem volt utasítás...és rosszul szereltem össze (tudom béna voltam) amikor meg szét akartam szedni...az a szar beletört és még a kartont is elszakítottam...az a baj, hogy anyukámnak kéne valamit adnom, valami gyorsat és mutatósat....az is baj..hogy egyáltalán nem maradt pénzem :S És hát holnap van karácsony! És én pont neki akartam a legjobb ajándékot! és valamit össze kéne hoznom. Van valami ötletetek? van itthon sok szalvétám...de ragasztó az nincs...:S meg üvegfesték egy kevés...meg festék...meg gyertya....meg néhány dolog amit háztartásban megtaláltok....kérlek adjatok ötleteket! nagyon fontos lenne.
2010. dec. 23. 22:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
2010. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Holnap nem lesz nyitva az üzlet ahol vetted az órát? talán délig még nyitva lehetnek, mostanában karácsonykor is nyitva szoktak lenni dolgok de nem sokáig.

ÉS esetleg apukád megkérni, vagy aki a legközelebb van hogy segítsen hátha tud valamit kezdeni az órával?

Esetleg pl egy gyertyát adhatsz neki, ha van otthon ilyen nagy hosszúkás, arra írhatsz valamit.

Hajrá:)

2010. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szalvéta jó, hogy van:

Például egy gyertyát ötletesen becsomagolhatsz a következőképp:

[link]


Néhány otthon elkészíthető ajándékötlet:

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=wlt3aR5Pc6k&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=DPbqxJPMzKw&feature=related


Remélem tudtam valamit segíteni.

Sok sikert! :)

2010. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szia!

Sajnálom hogy ez lett.

Só-liszt gyurma esetleg? Vagy valami szép szalvéta technika? Kép+képkeret(pl.karton)?valamilyen díszpárna?Fából faragcsálni? Fürdősó?(só+illóolaj) Gyertya+gyertyatartó?Naptár? Vagy kis könyvecske szép idézetekkel?Kuponok?(pl.leviszem a szemetet,kitakarítok,stb.) Szekrény mélyén rejtőző kis dísztárgyak amiket nem használsz? Power point bemutató? Kép montázs? Hát elsőre kb. ennyi ami eszembe jutott.

A ragasztót kiválthatod színtelen körömlakkal is akár.

2010. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Gyöngyfűzés? Vagy keresel pirospaprikát(egész) szemes fekete borsot, babérlevelek stb. berakod sorba egy szép tiszta,üres üvegbe és öntesz bele étolajat? Vagy száraz termésekkel rakod tele?
2010. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Vagy holnap akár süthetsz sütit is. De az a lényeg hogy nyugodj meg és gondold végig anyud hobbiját,munkáját,életét,érdeklődési körét, szükségletét. Pl. ha szeret kötni akkor kereshetsz neki neten anyagokat,mintákat,tippeket.
2010. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ezek jól hangzanak, de nem lehetne valami magyar oldalt? nem nagyon értek angolul..:S a google fordító meg hülyeségeket mond
2010. dec. 23. 23:11
 8/12 A kérdező kommentje:
háááááááát anyukám katona...de azt nem nagyon szereti....meg ööö leginkább velünk foglalkozik meg a háztartással..ezért is akartam neki valami nagyot alkotni, mert ő annyi mindent megtesz értünk :'(
2010. dec. 23. 23:15
 9/12 anonim válasza:
figyelj!Tudom hogy ez most hülyén hangzik, de a legfontosabb az, hogy gondoltál rá, nem baj ha nem egy sokat érő agyon csicsázott valami a lényeg az, hogy TE csinálta, hog gondoltál rá.. ha tudsz írhatsz neki egy verset rajzolhatsz tudom gyerekesen hangzik de ez mindig megmarad neki..vagy festhetnél egy gyertyára még valamit..és mond el neki hogy mást akartál csak az nem sikerűlt.. hidd el biztos örűlni fog :)
2010. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
valami ötlet pluszban nincs? :S
2010. dec. 24. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!