Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is váltsak iskolát...

Szerintetek is váltsak iskolát? (többi lennt. ) FONTOS!

Figyelt kérdés

Most megyek 6.osztályba, falun lakok, és itt a suliban nagyon elfajult a helyzet.. Amikor hiányoztam másnap be kellett pótolnom a tz-t matekból, és elkezdtek dobálni törött vonalzókkal és kréta darabokkal, hogy minél rosszabbra sikerüljön. Minden nap azért verekszek, hogy ép bőrben jöjjek haza. Odamennek a tanárhoz és feleselnek. Most ötödikben egy normális óra nem volt mert állandóan csinálták a cirkuszt.. Sokszor bőgve jöttem haza mert már annyira nem bírtam a helyzetet, és még sorolhatnám, hogy miket csinálnak.. Szerintetek is menjek át a tőlünk 20 km-re levő, de nagyon jó iskolába?/ott 8 embert ismerek amelyik osztályba járnék/ A második kérdésem, hogy ha keddtől elkezdenénk a beiratást akkor csütörtökig befejeződne ,és még ilyenkor felvennének? /pénteken nyaralni megyünk 10 napra../


12/L



2012. aug. 5. 20:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kitűnő tanuló vagyok.
2012. aug. 5. 20:47
 2/14 anonim ***** válasza:

Felvennének, akár év közben is át lehet iratkozni. csak kérdéses h bírn

de hogy reggelente 20 kmert kell utazni... valamint aztse feledd h minden iskolában ugyanolyan tinédzserek annak akik bunkók tehát ottis lesz konfliktus:D üljetek le

beszéld meg szüleiddel hogy átszeretnél menni.

2012. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hàt én már úgy vagyok, hogy mindent megteszek.. Akár felkelek reggel is hamar.. Csak ott legalább magyarok lennének.:)
2012. aug. 5. 21:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még várom másokét is!:))
2012. aug. 5. 21:06
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem menj át a másik suliba. A szüleid biztosan tudják, milyen a helyzet a jelenlegi sulidban, ők sem lehetnek nyugodtak, hogy ilyen körülmények között vagy nap, mint nap. Az a 20 km pedig nem olyan nagy táv, busszal nem sok idő, tehát szerintem ez sem lenne probléma.

Beszélj erről a szüleiddel, szerintem érdemes átiratkozni.

2012. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Èn is így gondolom.. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!
2012. aug. 5. 21:58
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

jaaaahogy cigányok?? (am az első vagyok) hátménem ezzel kezdted... akkor első dolgod az legyen h átmész nálunk is voltak cigányok középsuliban de mi rendbe tartottuk őket.. vmeik beszól feláltunk 3an 4en hogy mivann 1ből kussvolt :D perzse álltalánosban ez még nemígy megy


úgyh támogatom h átmenny :D

2012. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Remixtb miért írtad, hogy első vagy mikor ez nyilvánvaló, hisz a neved kint van:D


Szerintem válts mindenképp iskolát. Gondolom ha 6 embert ismersz csak az osztályból ahova mennélk akkor van olyan, akivel tudnál járni suliba busszal tehát nem lennél egyedül. Inkább utazz napi 30 percet, mint hogy sírj otthon annyit miután hazaérsz suliból.

2012. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Jaaahőőő izééé... feltűnt nekem is miután leírtam :D Am sokaknál láttam h írják azt hittem ez itt a bevált helyi szokás... közbe csak van akinek nincs kiírva a nevük pedig éncsak menő akartam lenni végre valaha egyszer :'(

:DDDD

2012. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

még menthető a dolog, csak beállításoknál be kell állítani, hogy a neved ne látszódjon:D

aztán azt lefénykéezed, felrakod fészbukra kinyomtatod, bekeretezteted és még az unokáid is csodálhatják a hőstetted:D

2012. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!