Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkeztem okj-s tanfolyamra...

Makor kérdése:

Jelentkeztem okj-s tanfolyamra csakhogy adódott egy olyan lehetőség hogy külföldre menjek 1 évre de még nem biztos. Ha elmegyek beiratkozni és utána kimegyek külföldre felelősségre vonhatnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ingyenesre mész (pl mert még 22 alatt vagy, esetleg estire és ez az első szakmád), akkor nem! Én két sulit is otthagytam szó nélkül, semmi probléma nem volt belőle. Bár szerintem mivel felvették utánam a pénzt, még adminisztrálták, hogy ott vagyok. :D De ki is iratkozhatsz, és akkor végképp semmi baj nem lehet.
2012. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem . De azért szólj oda nekik, ha abbahagyod. Egyébként voltam olyan OKJ-s képzésen, hogy vagy 5 név volt a naplóba akik vagy egyszer se jelentek meg, vagy pár nap után kiíratkozatak.

Úgy ahogy az első mondja a támogatás miatt csinálták.

Mit csinálnál külföldön amúgy?

2012. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. újra


Még annyi, hogy az volt a legdurvább, hogy kamu osztályzatok is voltak, az első félévig biztos.

Sőt félévnél külön jegyet is adtak.

2012. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik szakma ?
2019. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik

suli ?

2019. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!