Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2011-ben államvizsgáztam,...

2011-ben államvizsgáztam, nyelvvizsgám még nincs. Ennek hiányában megkaphatom diplomámat és ha igen mikor?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem szerzed meg a nyelvvizsgát, addig a diplomád sem láthatod.
2012. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyanról hallottam még pár hete híradóban, hogy pár egyetem/fősuli csinál házi zh jellegű dolgot különböző nyelvekből amit ha teljesítesz akkor átveheted a diplomád, de ez egyetemfüggő és nem tudom, hogy tervezet vagy már folyik a megvalósítása stb.

szvsz az elmúlt pár évben megtanulhattál volna egy középfokú angolt/németet valamit, ezek a középfokú nyelvvizsgák könnyebbek mint a középszintű érettségi amit gondolom te is elvégeztél szóvak nem lehetetlen.

2012. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha diplomakövetelmény akkor nem kapsz diplomát csak egy papírt, hogy sikeres az államvizsgád. Nálunk legalábbis így volt, azóta már akartak változtatni.

Amíg nincs diploma, addig nem is számítasz diplomásnak csak érettségisnek, így elvileg diplomás munkahelyen nem is alkalmazhatnak, bár ha úgy gondolják, akkor felvehetnek.

Egyébként amint megvan, be kell vinni a TO-ra, ott ellenőrzik, lemásolják, és viheted is a diplomád - általában nem azonnal, nekem 1 hónapba telt, amíg összerakták. Ha ráér, megvárhatod a következő diplomaosztót. is.

2012. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!