Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megkapom az egyszeri alaptámog...

Megkapom az egyszeri alaptámogatást?

Figyelt kérdés
2010-ben kezdtem el egy szakot a Debreceni Egyetemen, amit idén fejeztem be. Akkor elsősként megkaptam az egyszer alaptámogatást (kb. 59.000 Ft), ami a szociális ösztöndíjban részesülő hallgatóknak jár. Most megint felvettek egy szakra, tehát újra elsős vagyok, de egy másik karon. Vajon ebben az esetben is megkapom az elsősöknek járó egyszeri alaptámogatást? Járt már valaki így?

#egyetem #Debrecen #egyszeri alaptámogatás
2012. aug. 12. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem. Nálunk ez van a felhívásban: "aki először létesít felsőoktatási hallgatói jogviszonyt".
2012. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nálunk ilyen nincs kiírva. Az először szó nem szerepel, de majd kiderül... :)
2012. aug. 12. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!