Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » B kategóriás jogsinál a...

B kategóriás jogsinál a általános iskolai bizonyitvány-t mért kel be adni le elenőrzik hogy hamis-e mért nem elég az hogy csak meg mutatot a oktatónak hogy meg van a 8?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
igen leellenőrzik, és azt is, hogy el vagy e tiltva a vezetéstől. Miért? Mert hivatalos okiratot szerzel amit nem adnak bemondásra.
2012. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert csak fénymásolat vittem de-h nekik a eredeti kel de-h ez hülyeség hogy le ellenörzik :D ez általános nem pedig egyetemi bizonyitvány :d a eltiltást azt tudom hogy le elenörzik de-h a általános iskolai bizonyitvány-t csak le fénymásolják és ennyi azt nem tudják le ellenőrizni ezt egy olyan ember monta aki ilyen iskolába dolgozik
2012. aug. 17. 23:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Légyszi, te ne jogsit szerezz, hanem előbb tanulj még egy kis nyelvtant :S Szokj hozzá, hogy ahova bizonyítvány kell, oda mindig az eredetit kérik, vagy hitelesített másolatot, ez a szabály.
2012. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
rendben tanulni fogom de,h nem ez volt a kérdés hanem az hogy le elenörzik e vagy nemm
2012. aug. 17. 23:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Leellenőrzik, mint bárhol máshol, ahova kell.
2012. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahova én mentem nem kértek semmilyen bizonyítványt. Ahol meg kérnek oda mindig az eredetit kell vinni, vagy egy iskola által hitelesített másolatot.
2012. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ellenőrzik szerinteted minden általános iskolát felhívnak??? Hagyjátok már a hülyeségeiteket.. És ha valaki olyan helyen szerezte az iskolát amit régen lebontottam vagy megszüntettek?? Ez hülyeség nem ellnőriznek le semmit! Ha olyan munkahelyre mész ahova kell érettségi azt le ellenőrzik ha állami céghez mész de abban is erősen kételkedem..
2012. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De leellenőrzik! Minden bizonyítvány regisztrálva van egy központi rendszerben, úgy, ahogy az érettségik! Pont azért, hogy hamis bizonyítvánnyal ne tudjon valaki hivatalos papírt szerezni.
2012. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na jó erre inkább nem mondok semmit nekem van olyan ismerősöm aki hamis papirral továbbtanult és nem bukott meg szal ennyi.. Minden bizonyítványt nem fognak le ellenőrizni erre sem ember nincs sem idő!

Gondolkodj már egy kicsit lehet hogy az iskolát is már régen bezárták ahol az ember szerezte a papirt ez az egyik a másik meg.. Te szerinted akik mennek jogsira az autósiskolák felhívnak minden sulit? :)

Hagyjad már a hülyeségedet.. Amugy meg semmi értelme nincs ennek hogy kérik a 8 at semmi köze nincs a vezetéshez.


Nekem kb 30 ismerösöm barátom van akinek nincs meg a 8 a és hívatásos kamionos lett és buszos.. a 8 általános nem jelenti azt hogy te tudsz vezetni én az orvosit szigorítanám meg és nem ilyen hülyeségeket csinálnék mint ezek..


Hülyeségeket ne mondjatok.. amugy meg beleegyezés nélkül senkinek nem ellenőrizhetnek semmit ugyan is az már személyiségi jogok megsértése lenne.. Fél magyarországnak hamis papirja van miről is beszélünk???

2012. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Kedves utolsó.

Az ellenőrzés nem úgy megy, hogy valaki fogja magát és elmegy minden iskolába személyesen :) tudod van egy központi adatbázis ahol seperc alatt lekérik. Ez a személyiségi jog meg hülyeség hiszen aláírsz rögtön egy nyilatkozatot, hogy az iskola eljárhat a nevedben különben magadnak kéne intézni minden vizsgát, papírmunkát. a tanfolyamon volt egy srác aki el volt tiltva a vezetéstől és nem csinálhatott emiatt jogsit... ja neki is a második órán szóltak, hogy nem stimmel.

2012. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!