Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a NAV-nál szeretnék dolgozn...

Ha a NAV-nál szeretnék dolgozni akkor érdemes elvégezni OKJ-sen a Vámügyintézőt? Van értelme ennek a képzésnek?

Figyelt kérdés
Vagy akinek más tapasztalata van ezzel kapcsolatban az legyen szíves leírni. Köszönöm :)
2012. aug. 21. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen releváns választ ugyan nem tudok Neked adni, mert nem végeztem ilyen szakot, és a NAV-nál sem dolgozom vagy dolgoztam, de én azt mondom Neked, hogy elég kevés az esély arra, hogy bekerülj egy "sima" vámügyintézői OKJ végzettséggel.

Egy volt tanárom oda ment dolgozni ugyan (igaz, akkor még külön volt a Vám- és Pénzügyőrség, és az APEH - Ő az utóbbihoz ment), de jogi diplomával.

Most pedig, hogy integrálódtak az intézmények, szerintem közelít a bejutási esély a kihalásos alaphoz. Vagy nagyon jó ismerősödnek kell lenni ott, aki segít bekerülni...

Ettől függetlenül sok szerencsét, hátha Neked sikerül!!!

2012. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!