Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sajnos nem arra a helyre...

Sajnos nem arra a helyre vettek fel, ahová szerettem volna menni, viszont a szakkal nincs különösebb bajom, habár kétségtelen, hogy nem ez volt álmaim szaka. Gondolom átjelentkezés lehetséges, de kérdés, hogy mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Ugyanezen a szakon szeretnék maradni, de másik iskolába, másik városba szeretnék menni. Fél év, vagy egy év szükséges, ahhoz, hogy másik iskolába találjam magam?

Megjegyzés: Egyébként sajna azzal van a bajom, hogy főiskolára vettek fel, én pedig egyetemre szeretnék járni. (tudom, ma már nincs nagy különbség a két suli közt, de..) Ha idén beadtam volna ezzel a szakkal egy egyetemre a jelentkezésemet, akkor már felvettek volna, de nem gondoltam volna, hogy így alakulnak majd a dolgok és inkább egy helyi főiskolát is megjelöltem. Így kerültem most ide. :S


2009. júl. 24. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sulifüggő, hogy mennyi idő után vesznek át. Szerintem egy év múlva, de a tanulmányi osztályon érdeklődj majd.
2009. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

melyik szak ez?


kezd el ha nincs vele bajod.ha viszont nem tetszik,akkor hagyj ki egy évet,végezz el ingyen egy tanfolyamot,stb..majd jövőre próbálkozol!

2009. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
andragógia szak. egyébként nem a szakkal van bajom, hanem az, hogy egy másik iskolába szerettem volna ezt tanulni.
2009. júl. 24. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok.tudom mit érzel.detto ebben a helyzetben voltam 2 éve.szintén andragógia.

nekem is tetszett a szak,csak a szakirány nem,de mégis itt vagyok a kevésbé tetsző helyen.1 év és végzek.

másik suliba kellett volna mennem,ugyanerre a szakra,csak más szakirányra..

de anno gyáva voltam váltani,inkább folytattam...ha gondolod írj privit.)

2009. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

19:38-as vagyok

a második válaszoló voltam,(nem első)aki kérdezte h.melyik szak ez:)szóval ide írd a privit,ha akarod.

2009. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam neked privát e-mailt.:)
2009. aug. 4. 03:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!