Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet olyan tantárgyból...

Lehet olyan tantárgyból érettségizni, amit csak 1 évig tanultam a középiskolába?

Figyelt kérdés
Biológiából szeretnék érettségizni, amit csak 9.-ben tanultunk. Kellett volna több évig tanulnom, hogy érettségizhessek belőle vagy nincs ilyen szabály?
2012. aug. 22. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha már nem jársz oda, akkor végképp.
2012. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak olyan tantárgyból lehet érettségizni, amit 2évig tanultál középiskolába.
2012. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hülyeséget írtam, most olvastam újra utána. Lehet belőle érettségizni.
2012. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet belőle.

Régen valóban volt egy olyan szabály, hogy két évig kellett tanulni, de ezt már rég eltörölték. Ennek ellenére itt gyakorin szinte minden ilyen kérdésnél megjelenik egy válaszoló, aki szentül meg van győződve arról, hogy ez a szabály még érvényben van...

2012. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet -
2016. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!