Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan vigyek rendszert az...

Hogyan vigyek rendszert az életembe?

Figyelt kérdés

Kell valami logikus rendszer az életemben, hogy lelkileg kiegyensúlyozott legyek. De nem találok semmit ami szerint haladhatnék.Az élet minden területére gondolok.

Tanulás ezzel kapcsolatos dolgok (sajna tanulás módszertan semmit sem ér), felkelés+ utána lévő procedúra, alvás előtti teendők, ételek menyisége összetétele, kikapcsolódási dolgok. Meg ilyenek.


2012. aug. 23. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz tanácsot adni, hiszen nem ismerünk.


Én sosem törtem magam, hogy kialakítsam az életem egyfajta rendszer szerint. Idővel kialakult magától, s ma már nehezen tudok ettől eltérni. Ez valahogy megszokás kérdése. Éveken át reggel az első dolgom volt elmenni pisilni, manapság már az az első, hogy kimenjek a konyhába és odategyem a vizet a teámnak. Míg felforr elmegyek pisilni. Nem törekedtem tudatosan erre, egyszerűen átalakult a sorrend.


Kipróbálni többféleképpen, előbb-utóbb megtalálod majd azt a rendszert, ami a legjobb neked. :)

2012. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. aug. 23. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!