Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem szakdolgozat...

Mondanátok nekem szakdolgozat témákat? Csecsemő-és gyermeknevelő, gondozónak tanulok.

Figyelt kérdés
Az is jó ha linket küldötök, nagyon, de nagyon tanácstalan vagyok, hogy mit kellene írni, de már ideje lenne elkezdenem legalább a vázlatát. Nagyon szépen köszönök minden választ.
2012. aug. 24. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Segítsetek !!!
2012. aug. 24. 17:33
 2/6 anonim ***** válasza:
semmi támpont nincs?
2012. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Homoszexuális szülők hatása az ellenkező nemű gyerekre pl?
2012. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha itt kérdeztél, várhatoan olyan témákat fogsz kapni, hogy:

1: Kor és merevedés kapcsolata kisfiuknál

2:Maszturbácio kezdete és intenzitása kor és nem szerint

3: Nemiszervek mutogatása/nézegetése életkor szerint

stb.

2012. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2-es: semmi támpont nincs. A Tanárnő csak annyit mondott, hogy válasszunk témát és ő utána ad könyvcímeket meg írjunk vázlatot.

#3-mas: nem is rossz téma. :) Köszönöm. De azért várok még vele. Nem ugrok neki az elsőnek.

#4-es: Azért ide írtam már már párszor feltettem ezt a kérdést, de nem kaptam rá soha és választ és mivel ebben a témában általában mindenhová írnak választ ezért gondoltam, hogy erre is fogok kapni :)

2012. aug. 24. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
szeparációs szorongás?
2012. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!