Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemmel kapcsolatban...

Egyetemmel kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Honnan tudom, hogy van e ráépülő tárgy,Ez az Etr-ben hol látszik?

Van egy tárgy amit nem tudok felvenni betelt a létszám de fontos lenne.

Minden félévben meghirdetett tárgyat ami a képzési tervben is van fel kell venni?

Mit jelent az, hogy egy tanárnak lehet választani mely órájára megyek mikor?Ilyet nem látom csak, hogy mely tárgyakat lehet felvenni és kész azt kijelöltem.

felsőfokú szakképzés lenne nekünk asszem nincs szabadon választhatott tárgy


2012. szept. 2. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megnézel egy tantervet ott kellene írnia a 2. szemeszteres tárgyaktól kezdve a legtöbbnél, hogy van nekik egy gyenge illetve erős előfeltétel. Ahol ilyet látsz ott az adott tárgyak amik az előfeltétel résznél vannak azok amiket abban az esetben ha erős előfeltétel akkor előzőleg már el kellett végezni, hogy eleve fel tud venni. Ha csak gyenge előfeltétel akkor egy szemeszteren belül elvégezheted az előfeltételt és a tárgyat is aminek az előfeltétele.

Általában kisebb csoportos órákból azaz gyakorlatokból szokott lenni több időpont, előadásokból is néha bár az ritkább hisz azokat berakják egy 200-300as terembe és néha csak egy időpontot hirdetnek meg.

2012. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"felső

fokú szakképzés lenne nekünk asszem nincs szabadon választhatott tárgy"

Igen nektek nincs.

"Honnan tudom, hogy van e ráépülő tárgy"

Általában hasonló nevük van pl angol következő félévben agol2.

2012. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen anglnak gépírásnak van 1,2,3 része:((Akkor gondolom ha az egyes nincs meg nem vehetem fel a 2 es részt:(

Igen ilyet ír:Tanulmányi előfeltétel/EF vagy társfeltétel/TF semelyik tárgynál nincsen üres a rublika.

2012. szept. 2. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem veheted fel.
2012. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!