Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmagyaráznátok ezt a pár...

Elmagyaráznátok ezt a pár dolgot az egyetemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Debreceni egyetem állam és jogtudományikar IGAZGATÁSSZERVEZŐI szakra jelentkeztem.


Elmagyaráznátok a tantárgyfelvétel pontos menetét ?


ill. Ezzel a linkkel kapcsolatban lenne kérdésem. Mi az a szemeszter, hogy I. szemeszter, II. szemeszter...stb.


[link]


ill. jól látom, hogy ezek a tantárgyak lesznek ?


2011. júl. 31. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

üdv! csoporttársak leszünk :)

a kérdésedből arra tudok válaszolni, hogy tudtommal, a szemeszter I = első félév, ezen tárgyakat kell felvenned és teljesítened. a linked szerintem jó.

benne vagy a facebookos csoportokban?

2011. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezeket a kurzusokat kell majd felvenned. A pontos menetét nem tudom, de nálatok Neptun van, vagy ETR? Ha ETR, akkor nagyjából el tudom mondani, a Neptunt nem vágom.

A szemeszter félévet jelent. Az első szemeszterre írt tárgyakat kell az első félévben, azaz az őszi szemeszterben felvenned és teljesítened.

2011. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én idejárok jogászra, szóval tárgyfelvétel pontos menete:

gondolom a neptunba már regisztráltál, majd ha tárgyjelentkezési időszak lesz, akkor először is beiratkozol elektronikusan is az adott félévre(Neptun---> Ügyintézés---> Beiratkozás), aztán meg a Tárgyak---> Tárgyfelvétel menüpont alatt kiválasztod a szakodat a legördülő listában, meg azt, hogy I. félév (= I. szemeszter), kilistázza neked a tárgyakat, te pedig majd beikszeled őket és felveszed

2011. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
várjatok a gimibe egyszerűbb volt jelentkezni :)) a neptunba még nem regeltem fel
2011. júl. 31. 20:54
 5/6 A kérdező kommentje:

a gólyatáborral kapcsolatban...


Melyiket fizessem be ? Jogi kar hallgatóinak: 18900 Ft ill csak gólyatábor ? Melyiket kell befizetni ? igazgatásszervezőire mentem

2011. júl. 31. 20:57
 6/6 anonim válasza:

akkor regelj be a directory.unideb.hu-n és ismerkedj a neptunnal :)


a gólyatáboros kérdést nem értem. tudtommal 2 csomag van: 1. amelyik csak a gólyatábori díjat tartalmazza (ez értelemszerűen az olcsóbb), 2. amelyik a gólyatábori díjat tartalmazza meg még talán valami gólyabál belépőt, gólyabuli belépőjét (ez a drágább).

Vagy már nem így van? Nyilván azt a csomagot válaszd, amelyik neked jobb. Ha a gólyabálba menni akarsz majd, akkor azt, ha nem vagy nem tudod még, akkor meg csak a sima gólyatáborost. (szólj rám, ha félreértelmeztem a kérdésedet :D)

2011. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!