Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanuló szeretnék lenni,...

Ada.Cicc. kérdése:

Magántanuló szeretnék lenni, mert ezt nem bírom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok és az a helyzet hogy nagyon nehezen tudtam beilleszkedni az iskolába mikor átírattak.Egyáltalán nem vagyok társasági ember inkább otthon vagyok.

Az okom pedig az lenne:

Nagyon nehezen tudok beilleszkedni ebbe az iskolába,és nem a tanárokkal van a problémám hanem némelyik diák szinte tönkre teszi a lelkemet!Folyamatosan piszkálnak és én ezt nem bírom.

Nagyon sokat gondolkoztam ezen , Édesapámmal is beszéltem erről és ő azt mondta ha nekem úgy jó akkor lehetek magántanuló!Szóval ez elég jó ok? mert nagyon jót tenne a lelkemnek..

Kérlek csak rendes válaszokat írjatok!

Köszönöm előre is!



2012. szept. 3. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet... Én biztosan magántanuló lenék és ez szerintem elég jó ok ahhoz.
2012. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon sokba kerül a magántanulóskodás.

én se tudtam beilleszkedni az osztályba, piszkáltak, 2 évig egyedül ültem. Aztán 12.ben már nem piszkáltak. Jött a szalagavató stb ami jól sikerült. S most megyek főiskolára ;)

Fel a fejjel!

Ha végképp nem bírod, légy magántanuló.

2012. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már rengeteget sírtam mert egyszerűen kikészítenek.. nem tudom mi lesz mert lelkileg végem lesz..

Megpróbálok várni bár szerintem semmi nem fog változni..

2012. szept. 3. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a pszihológus segített, pluszba nyugtatókat is kaptam. Szünetekben meg könyvet olvastam. Én kibirtam így a 4 évet.
2012. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

18:32


A magántanulók után is jár családi pótlék és tankönyvtámogatás?


A magántanulói jogviszonynak semmilyen külön költsége nincs, sőt a magántanulót ugyanolyan juttatások illetik meg, mint azokat, akik iskolába járnak, legyen szó akár a családi pótlékról, akár a tankönyvtámogatásról.


ezt neten olvastam, tehát ingyen van! amúgy kérdező, ez nagyon jó indok, beszéld meg az igazgatóval és engedi fogják! :)

2012. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!