Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy telt nektek az első nap...

Hogy telt nektek az első nap a suliban? Osztályt írjatok!

Figyelt kérdés
Kellett valami cetliket ragasztani a könyvekbe, meg beszélgettünk. Csináltunk az osztálynak honlapot! :D 5.o
2012. szept. 3. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tök jó volt. :D Egy csomó mindent megbeszéltünk, lejegyzeteltünk, vicceltünk (bár az ofőnket senki nem körözte le), meg részemről ismerkedtem (új vagyok az osztályban). 8.o
2012. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Unalmas volt.. Közbe 3 óra alvással két nap alatt majdnem el is aludtam. 10.o.
2012. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát én most vagyok 9.-es,szóval elég izgalmasan:D

Egy barátnőmmel mentem reggel suliba,szóval végülis annyira nem paráztam...

Első órába volt az évnyitó,második,harmadik órában osztályfőnöki. Mindenki bemutatkozott,órarendet írtunk,megkaptuk az ellenőrzőket,házirendet olvasgattuk,ilyesmi...

5.6.órában pedig matek és magyar volt..

A tanárok nagyon szimpatikusak és jófejek,ennek nagyon örülök,ellenben az osztálytársak annyira nem..sok a gyökér meg stréber(bocsi,ha ezzel valakinek a lelkébe gázolok,de nemtudom őket máshogy nevezni) Na meg persze a másik végletből is van bőven,(gondolok én a majom k*vákra,akik a 20centis magassarkúban rázzák a p*csájukat),mert 32en vagyunk,amiből 23 lány,és 9 a fiú:D

Szünetekben szívattak minket a 9.-esek,énekeljünk kellett egy ilyen dobogószerűségen,meg táncolni stb...:D

Egyik szünetben odamentünk 2 csajhoz is,beszélgettünk velük,na ők tök szimpik voltak:]

Najó..azért összességében nemvolt ez rossz... De már nagyon kíváncsi leszek a holnapi napra.:)


15L 9.o

2012. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

*szünetben szívattak minket a 12.-esek

ez akart lenni...:)

2012. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

fuuuu nagyon de nagyon unalmas volt 7óránk megvolt tartva

17/L

12szakközepes oszt.

2012. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Egész jó,tesi tanár egy terminátor gyilkológép xD


13/F 7.C

2012. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Jó volt. Próbáltunk meglógni, de elkaptak. A kaja nem volt rossz, csak kevés. (elmeosztály)

bocs :)


9.-es,

Ne hagyd, hogy az első benyomás eluralkodjon rajtad. Lehet, hogy jó fejek, csak nekik is az első nap volt és ilyenkor mindenki hülye tud lenni. Új helyen mindenki fel akar vágni. Aztán lehet, hogy a p*csarázás mögött nincsen semmi. Félénk kislányok megjátsszák a nagymenőt. ;)

2012. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Rohadt unalmas, majdnem bealudtam.. A szünet volt a legjobb, amikor kicsit ki lehetett menni rágyújtani...

11.o. 17/F

2012. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első nap édesanyám csomagolt egy pick-szalámis, vagy valami szárazkolbászos szendvicset, két nagy karéj kenyér közé. Nem ettem meg, mert nem volt rá alkalom, a táskámban maradt. Ez a nap 27 éve volt, drága jó édesanyám 13 éve nincs velünk. Azóta is hálás vagyok neki az összes szendvicsért, amit az életben kaptam tőle. De szép is volt a gyermekkor :)
2012. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9. osztály Emelt Angol (5 éves szak)


Hát nekünk vasárnap volt évnyitó (misével együtt, katolikus suli) szóval ma csak 4 osztályfőnöki volt. Megbeszéltünk pár dolgot, megkaptuk az órarendet, tanárok névsorát, meg hát a katolikus megszólítások, imák. Mondjuk katolikus vagyok, de nem gyakorlom a vallást. Így nem tudok semmit az ilyen dolgokról. Bemutatták az új termeket, amiket az alagsorba építettek, nagyon jók, olyanok mint az egyetemi előadótermek, csak kicsiben :)

Házirendet olvastunk, kiválasztottuk a heteseket, felelősöket, diák önkormányzati tagokat. Aztán ennyi :) De az osztály jó fej, 16-an vagyunk, abból 4 fiú. Szünetekben a padtársammal beszéltem, bár többiekhez nem nagyon szóltam hozzá, évnyitó óta, de holnap majd bátrabb leszek. Vannak normálisak, pletykások, van egy aki kicsit ilyen divatosabban öltözik, meg minden, de nem hinném beletartozik a p****k közé.

A felsőbb évesek nem tudom szivatásnak szánták-e, de bejöttek a termünkbe és kiröhögtek, mert mi a volt orvosi termet kaptuk meg :D DE azért szórakoztató volt, az ofő rendes szóval semmi gond nem volt :D

Remélem a többi nap is ilyen lesz :p

2012. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!