Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecenben hol kell népességn...

Debrecenben hol kell népességnyilvántartói igazolást kérni szoiális támogatáshoz?

Figyelt kérdés

Az egyetem (se-etk) szoctámhoz is, kolihoz is kér egy ilyet, egyszer már voltam az újvárosházán, akkor azt mondták, hogy ilyet nem tudnak csinálni, van egy hasonló, valami 3000 ftos illetékbélyeg, és egyébként is más. Barátnőmnek újpesten lazán kiadták, pont azt amit kért.

Hol és hogy lehet ezt megcsinálni?



2012. szept. 7. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, Debrecenben nem vagyok járatos, de keress rá a neten esetleg, hogy hol van a népességnyilvántartó osztály, ott adnak ki ilyet.

Ez az illetékbélyeg a világ egyik legnagyobb szopatása ilyen téren. Egyszer én is benéztem ezzel. Van egy kérdés a lapon, hogy mihez kell neked az igazolás. Ha beikszeled, hogy szociális ösztöndíjhoz, ami ennek a neve valóban, akkor fizettetnek veled illetékbélyeget (ami szerintem nonszensz, egy szociális alapú támogatásnál pláne), viszont ha azt írod rá, hogy tanulmányok folytatásához, akkor nem kell semmi. Nem tudom, hogy mindenhol így van-e, de Pécsen igen.

2012. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Újpesten hol kért ilyet a barátnőd? sokat segítene a válaszod! :)
2013. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!