Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni ebben a...

Lehet valamit tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Eddig jártam egy egyetemre a saját városomban, de felvettek egy másikra, amit jobban szerettem volna csinálni, csak ez másik városban van. Az elsőt passzívra tettem, az újba pedig beiratkoztam, most kezdtem volna jövő héten. De ma kiderült, hogy nem fogom tudni kifizetni a megélhetést a másik városban (úgy, volt, hogy ki tudom, csak hirtelen közbejöttek személyes problémák). Nagyon erősen kétlem, hogy a következő 1-2 héten találok állást (sok ismerősöm évek óta hiába keres, és én is évek alatt találtam csak), ezért csak a régi egyetemet tudnám folytatni. Vissza lehet még vonni a félév passzívra rakását? Ahová idén beiratkoztam, azt rakhatom még passzívra? Tudom, kérdezzem meg a suliban, de így hétvégén nem tudom megkérdezni, mert nincsenek bent, hétfőn körbetelefonálok, de addig is valaki hátha meg tud osztani velem saját tapasztalatokat.
2012. szept. 8. 20:21
 1/1 teleka ***** válasza:
A legtöbb helyen egy 3000 ft-os ügyintézési csekkel mindent lehet... Boxold le a tanulmányi osztályokkal.
2012. szept. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!