Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szerezni erre a...

Hogyan tudnék szerezni erre a tanévre teljes felmentést tesióra alól?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, és el szeretném intézni, hogy ne kelljen se testnevelésre, se gyógytestnevelésre járnom. Elég lenne csak erre az évre,mert jövőre visszajön a régi tesitanár,de a mostani kibírhatatlan,nem szeretném részletezni,de én nem fogok vele kibírni egy évet,pláne így,hogy heti 5 tesióra van. Valaki tud valami megoldást?

2012. szept. 10. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Vágd le az egyik lábad!
2012. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szeretném levágni semmimet,meg ha lehet eltörni sem akarom semmimet,normális válaszokat légyszíves!
2012. szept. 10. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
A normális válasz erre az, hogy tessék bejárni normálisan tesire is, és nem lógni.
2012. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönjük a trollkodást,most már elhúzhatsz -.- amúgy meg nem lustaságból akarom magam felmenteni,tavaly még a tesi volt a kedvenc tantárgyam,annak ellenére hogy akkor sem játékórák voltak,de nem egy idegbeteg tanította.
2012. szept. 10. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Nézd, ezek szerint az idegbeteg tanárod sem annyira durva, mintha el kéne törnöd valamidet. Akkor meg mi a frászt rinyálsz?


Más megközelítés:

Gondold végig, hogy milyen következményekkel jár, ha egyszerűen nem jársz be, megölni nem fognak érte (azért sem ölnének meg, ha kinyírnád a tesitanárt), legfeljebb túl sok lesz az igazolatlan órád. Vagy azt is megpróbálhatod, hogy átiratkozol másik suliba (mondjuk így év közben nehéz). Esetleg megpróbálhatsz megvesztegetni egy orvost, ha a bűnözés is belefér.


De ilyen dolgokat neked is pont ugyanannyi erőfeszítés kitalálni, mint nekünk. Szóval te mit trollkodsz itt?

2012. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

megértem problémádat, énis így vagyok vele.

Van valamilyen egészségügyi problémád? pl gerincferdülés? Elmehetsz a háziorvoshoz, s kivizsgáltathatod magad. Nekem az egyik osztálytársamnak gerinc ferdülése van, oszt sosem tesizik. Vagy megmondod az orvosodnak a problémát, a teljes igazságot, s ha jófej, ad felmentést. Feltéve ha a háziorvos tud ilyet adni, de gondolom tud. Bár szerintem az utóbbi csak akkor fog beválni, ha jársz még vmilyen sportra, mert az orvosod gondolom nem akarja, hogy semmit ne mozogjál.

2012. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!