Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha közgazdász akarok lenni...

Ha közgazdász akarok lenni akkor mit kell tanulnom hozzá?

Figyelt kérdés

Milyen emelt érettségi kell hozzá? Milyen faktra menjek? Kell hozzá nyelveket is tudni, ha igen akk melyeket érdemes? Angol, német, vagy olasz?

előre is köszönöm a válaszokat! minden érdekel a szakmával kapcsolatba!


2012. szept. 16. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Matek, emelt matek minden mennyiségben.

Angol nyelv alapvető hozzá.

2012. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Matek mindenképp de szerintem nem árt, ha fizikából és infóból sem vagy rossz (ezt azért mondom, hogy majd később könnyebb legyen a logikai rész) illetve nyelveket is mindenképpen kell tudni én angolt tanulok az iskolában de mellette spanyolozok itthon. Nem tudom te hogy állsz a nyelvekkel, mert a német az viszont nagyon nehéz nyelv de ha képes vagy rá akkor tanuld azt. De ne felejtsd el az angolt, mert az az alap ehhez a szakmához. Én személy szerint azért döntöttem a spanyol mellett, mert nagyon elterjedt nyelv a gazdaságban és könnyű megtanulni, illetve nekem a hangzása is tetszik.
2018. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!