Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megteheti ezt egy...

Szerintetek megteheti ezt egy tanár?

Figyelt kérdés

Irodalomkönyvünkben van néhány feladat, soha nem adott abból még semmit, pedig nem ez az első évünk vele. Most feladott egy feladatot, amit más tanár csak szorgalminak, vagy még annak sem adna fel: versírás.

Ugyan én szoktam néha írogatni, tehát én monjuk meg fogom tudni csinálni, de mi van azokkal, akik nem? A fél osztály kiakadt, a másik fele rögtön elkönyvelte, hogy ő bizony nem fogja megcsinálni. Megteheti ezt a tanár, mikor nagyon is jól tudja, hogy verset írni nem olyan könnyű, mint pislogni?


2012. szept. 26. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Értelme nincsen sok, mert nem vagytok költők.
2012. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

"Értelme nincsen sok, mert nem vagytok költők."


- Ennyi erővel a Cooper-tesztnek sincs sok értelem, mert nem vagyunk atléták. Vagy a mateknak sem, mert vagyunk mérnökök.

2012. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

"Értelme nincsen sok, mert nem vagytok költők."


Fogalmazzál úgy, hogy te nem látod az értelmét, az pontosabb lesz. Persze az iskola is olyan, mint a foci, hogy mindenki ért hozzá, mert már látta. Ez viszont egy szakma, és ahogy látom, nem a tiéd.

2012. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!