Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű matekot akarok...

Emelt szintű matekot akarok letenni, van-e esélyem megtanulni érettségi-ig?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős, és most sem kezdtem még el a tanulást, de nagyon le akarom tenni, a BME-re szeretnék bejutni gépészmérnökire. napi 5órát tudok rászánni, autodidakta módon tudok csak tanulni, könyvekből. Magántanárra nincs pénzem.

2012. okt. 2. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is BME-re készülök. Most fogok előrehozottat csinálni matekból, osztályozóm 4-es lett 5 napi tanulással (12. osztályos anyag)... A saját hibáiból tanul az ember, szóval gyűrd végig magad az összes eddigi érettségi feladatsoron és javítsd ki magadnak a megoldókulcs alapján, amit pedig nem értesz, azt kérdezd meg a tanárodtól, tuti segít! :) Sok sikert hozzá!


Eleinte én sem tudtam 1-2 óránál többet matekozni, mert egyszerűen nem tudott lekötni, most pedig annyira belefeledkezek, hogy 11-kor anya jön szólni, hogy menjek már aludni.. :D 17/L

2012. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! azt megkérdezhetném hogy miből tanulsz? milyen könyvekből? nekem 9-12.osztályos Mozaik kiadó: Sokszinű matematika könyvem van.
2012. okt. 3. 07:32
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
Az jó lesz. Azonkívül a különféle összefoglaló műveket tudnám javasolni, akár könyvtárból is.
2012. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Részletes érettségi vizsgakövetelmény és vizsgaleírás (táblázatban pdf-ek):

[link]


Csak ezekből lehet pontosan tudni, hogy mit kell tudni. Igaz, hogy 2004 óta volt vagy 16 emelt feladatsor, de könnyen felbukkanhatnak újfajta feladatok vagy olyan ismeret, amire eddig nem kérdeztek. Viszont ami itt nincs, az nem is lehet benne.

2012. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksa, köszönöm!
2012. okt. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!