Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok helyettem?

Ti mit választanátok helyettem?

Figyelt kérdés
Németországban vagyok. Sajnos még nincs munkám de munkát keresek erőteljesen, de sajnos eddig kilátástalan és bizonytalan a helyzet. Otthon most indul körmös tanfolyam, 4 hónap alatt nemzetközileg elfogadott szakmám lenne amivel kint is dogozhatom. Nem tudom hogy maradjak itt legyek tétlen, vagy menjek és csináljam amit szeretek. Sajnos nehéz a döntés. De biztosabb azért egy szakma nem? Főleg hogy imádom csinálni és kint is dolgozhatom majd vele. Ráadásul biztonság érdekében jobb egy szakma, amivel rögtön el tudok helyezkedni itthon. Mivel ahol lakom Magyarországon ott lenne helyem is és elég jó vendégköröm is. 18 éves pályakezdő lány vagyok. Kérek értelmes válaszokat adjatok, csak semmi rosszindulat! Köszönöm! :)

2012. okt. 3. 01:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdj bele, 18 évesen előtted az élet. Ha nem tetszik, megszeded magad kicsit aztán próbálkozol külföldön.
2012. okt. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!