Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy értsem meg a matekot?

Hogy értsem meg a matekot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nemértek semmit :S összeadni, kivonni, szorozni, osztani tudok de a többit már nem , már összegyült pár 1 esem és nincs lehetőségem különórára se , most mit tegyek ?? Nem akarok megbukni. 9. osztályos vagyok
2012. okt. 9. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
A többi tantárgyból mind 5-4 es vagyok. És a tanár hiába magyaráz órán, nagyon figyelek de még annak ellenére is ha megértem max 5 perc és elfelejtem. Itthon is minidig előveszem hátha tudok 2 est írni de nemmegy .
2012. okt. 9. 17:18
 2/5 A kérdező kommentje:
mindig*
2012. okt. 9. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok példát kell megoldani. Ha nem megy, kérj valamelyik osztálytársadtól segítséget. Az alapoktól kezd el a gyakorlást.
2012. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A matekot úgy megérteni, ahogy oktatják, elég nehéz, mivel alapjaiban rossz. A gondolkodásmódot kell tudni elsajátítani, amihez viszont nagyon nagy türelem és segítség kell. Ha tudsz angolul, akkor a neten van több oktatóanyag, ami jól rávezet a matematikai gondolkodásmódra. Ha nem beszélsz és nincs lehetőséged órákat venni, akkor nem marad más, mint hogy olyan osztálytársad kérd meg, hogy segítsen, aki ért valamilyen szinten hozzá.
2012. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Járj korrepetálásra.
2012. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!