Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták/főiskolások, ez...

Egyetemisták/főiskolások, ez igaz?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 27. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, az. én is matek szakos vagyok és emlékszem a második féléves algebrán ha számot láttunk a táblán, akkor már ünnepnap volt. :-))
2012. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tény h vannak cifra feladatok, és van olyan is amibe abszolút szám sem szerepel, de amire odaérsz, és figyelsz előadáson és gyakorlaton, akk érteni fogod h mi mit jelent.
2012. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 delusion ***** válasza:

Sajnos eléggé veszélyes, de hát ez van. :D Háromváltozós függvénnyel mondjuk nem találkoztam még, jó esetben nem is fogok...


Engem egyáltalán nem zavar, hogy ilyen a matek, én csak azt nem szeretem, amikor x könyvben/előadáson/jegyzetben nincs valami részletesen leírva, elmondva, mert hát az "triviális", és aztán órákon át csak nézek magam elé, hogy "de ez most hogy jött ki, miért lett ennyi, miért negatív, miért nem létezik".


De ezektől ne parázz, ha előadáson figyelsz, elmész (akár több) gyakorlatra, meg otthon átnézed, akkor azért nem nagyon lehet gáz. Ha meg így is lenne valami, eljársz valamelyik szaktársaddal matekozni, vagy magántanárhoz korepre. Ugyanakkor, ha előadáson bohóckodsz, gyakorlatra csak el-elvétve jársz be, és szabadidődből se sokat szentelsz az adott területre, akkor ne számíts sok jóra. :)


Ez az egész suli-,tanár-,diák-,tantárgyfüggő.

2012. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy közepesen nehéz egyetem legkevésbé szivatós karára járok.

Itt első félévben az emeltszintű anyag megy, de úgy hallottam, hogy sok más helyen is.

Nem kell félni!!

Mi most írunk zh-t, és csak attól félek, hogy leblokkolok vagy figyelmetlenségből olyat rontok, hogy az egész rossz lesz, pontozhatatlan. Nem vészes!

Persze foglalkozni kell vele.

2012. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!