Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idegenforgalmi suliban fogok...

Idegenforgalmi suliban fogok továbbtanulni, és az önéletrajzban kell írni, hogy miért is oda jelentkeztem. Hogy fogalmazzam meg a legszebben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy idegenforgalom alatt milyen szakra mész stb de ilyenkor a legelőnyösebb azt irni hogy már régóta felkeltette a figyelmedet,érdekelni kezdett xy dolog és ezért eltervezted hogy a jövöben ilyen ágon szeretnél dolgozni,ezért ugy döntöttél hogy elvégzel egy idegenforgalmi sulit és ezért az ők iskoláját választottad(mert közel van vagy jó infokat halottál rola,odajár egy ismerősőd és jo benyomása van rola stb .)

ne törekedj arra hogy tul komoly, határozott,tökéletes legyen:)remélem segíthettem

8.ban nyelvtanórákon önéletrajzok irásával gyötörtek minket+házik is ezek voltak(jegyre) szóval van már gyakorlatom.:)

14/l

2009. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!