Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem magamat rá a...

Hogy vegyem magamat rá a tanulásra? 16/F

Figyelt kérdés
Tudom,hogy tanulni kell meg muszáj,de nem tudom magamat rá venni nagyon néha néha tanulok de vannak olyan tantárgyak amiket nem szeretek pl:magyar,töri,földrajz,kémia.Nem szeretnék megbukni valaki írjon valami jó tippet pls.

2012. nov. 4. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy gyakorikérdésezel, leülsz és tanulod.

Nekem is vannak olyan tantárgyak, amiket nem szeretek, de mindegyikből egy laza 3-ast azért össze tudok hozni, ha legalább 1x átnézem az anyagot.

2012. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akarat kérdése az egész! Ha azt akarod, hogy legyen belőled valaki, akkor megfogod magad, és leülsz a könyv mellé!

Csak az elején lesz "kínszenvedés", mert valószínűleg el vagy szokva a tanulástól, de utána menni fog. Hajrá! :)

2012. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 18. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!