Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá magamat a...

Hogyan vegyem rá magamat a tanulásra? Olyan nehéz!

Figyelt kérdés

Nem bírom magamat rávenni, hogy leüljek, és tanuljak. Nincs sok tanulnivalóm, és szeretnék ma felkészülni a jövő hétre, de olyan nehéz elhatározni magamat, hogy na, most akkor leülök, és tanulok, nem gépezek, telefonozok, filmet nézek stb.

Ti hogyan veszitek rá magatokat? Nálam az nem jön be, hogy arra gondolok, hogy ezen múlik a jövőm...

Ja, és azért ma akarok tanulni, mert holnap a barátnőmmel szeretnék találkozni, és akkor nem lesz annyira időm tanulni, ma meg van, mert nincs semmi dolgom.

Mindig is nehéz volt rávenni magamat, a tanulásra.

16/L


2012. okt. 6. 14:51
 1/4 anonim válasza:
100%
Ugyan ilyen vagyok... tudom hogy a jövő héten kb 6 TZ-t fogok írni, nem is könnyű tantárgyakból és mégis a gép előtt ülök, játszok meg filmezek meg ilyenek... Holnap nem tudok tanulni mert minden héten 1 napot apukámmal töltök(elváltak) és ott nem tudok tanulni. Egyszerűen fogom magam és leülök az asztalhoz. Nekem mindig a kezdés a nehéz pl takarításban is, aztán már megjön a kedvem :) Szerintem vegyél erőt magadon és kezdj neki valami könnyűvel, aztán majd gyorsan megtanulod :)
2012. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"és azért ma akarok tanulni, mert holnap a barátnőmmel szeretnék találkozni, és akkor nem lesz annyira időm tanulni, ma meg van, mert nincs semmi dolgom. " akkor ezért tanulj, ha még se sikerül megtanulnod rendesen akkor mehg ne menj el "büntiképp" mert nem tanultál és akkor kell
2012. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok, amit csak ajánlani tudok: Keith Ellis: Csodalámpa


Keressetek rá és ne keressetek kibújókat :)

2012. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

gép kikapcsol, telefon kikapcsol, táblagép kikapcsol, tv kikapcsol


könyv elővesz


tanulást megkezd.


Kb ennyi a nyitja. csak elkezdeni nehéz.

2012. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!