Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a kémiát, de...

Nagyon szeretem a kémiát, de nem tudom, hogy ebben szeretnék-e elhelyezkedni. Szeretek énekelni és nagyon sokan mondták már, hogy jó hangom van. Szeretek ruhákat tervezni, de nem tudom, hogy milyen szakmát szeretnék. Mi legyek? Lent folyt! 13L

Figyelt kérdés

Milyen kémiával kapcsolatos szakmák vannak?Ezt milyen gimnáziumban érdemes tanulni?

Érdemes énekesnőnek menni, vagy ezt inkább hanyagoljam?

Divat/ruha tervező iskola hol van?Érdemes itt Magyarországon divattervezőnek lenni? Köszönöm előre is a válaszokat.:)



2012. nov. 10. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Kémiával kapcsolatos szakmákból, relatív sok van... Talán az egyik legelterjedtebb a gyógyszerész, de sok más ágazathoz is tartozik a kémia, legyen az mosószergyártástól az űrkutatásig.


Énekléssel ne foglalkozz, nem tudsz belőle megélni, főleg Magyarországon nem...


Dizájnnal kapcsolatban is van sok szakma, de Magyarországon nem virágzik ez, inkább németben, Angliában...



Én a kémia vonalat ajánlom. Gimnáziumnak valami jó erős gimi kéne, reál, de legjobb lenne ha kémiatagozatos lenne.

2012. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Két gimit jelölők, az egyik erős és annak a reál szakára mennék, a másiknak pedig van egy természet tudományi szakja...
2012. nov. 12. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egy tipp a jelöléshez: Úgy tudom manapság bármennyi gimit/közepet lehet bejelölni, így jobb ha min 3-4et is megjelölsz, biztos ami biztos!
2012. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2012. nov. 14. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!