Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hogyan érdemes...

Egyetemen hogyan érdemes beosztani a vizsgákat?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam hogy 1 hétre egyet, de már most látom hogy lesz olyan hogy 2 vizsga lesz egy héten (az egyik szerdán, a másik pénteken). Nem lesz gáz? Ti hogyan csináljátok?
2012. nov. 11. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Egy héten egy az nagyon kevés, nem is tart addig a vizsgaidőszak. Egyáltalán nem gáz.
2012. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány vizsgád van...

Ha csak 3, akkor lehet hetente, de ha van 10, akkor úgy nem tudsz végezni....

Na meg a tantárgytól is függ. Nekem volt olyan, amire 2-3 hetet kellett végigtanulni, de olyan is volt, amire elég volt egy délután...

2012. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Jaj, bele ne haljál már... én valamikor két nap alatt három tárgyból vizsgáztam, illetve alamikor csütörtöktől következő hét keddig négyből.

Ki lehet bírni. Jobb is, ha hamar véget ér a vizsgaidőszak.

2012. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként úgy oszd be, ahogy jól esik.
2012. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy egy nap 3 vizsga, egyik helyről rohantam a másikra és mind sikerült. Amúgy ahogy érzed, szerintem minimum 2 egy héten, mert én nem szeretem elhúzni a vizsgaidőszakot, inkább letudom hamar
2012. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3.- Nem tudom miért kell ilyen bunkón válaszolni. Ez az első vizsgaidőszakom és ez az oldal elvileg azért van hogy kérdezhessünk. A többieknek köszönöm a választ, mentek a zöld kezek! :)
2012. nov. 11. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt is kalkuláld bele, hogy ha nem sikerül legyen lehetőséget javítani. Mert ha te az utolsó vizsgalehetőséget veszed csak fel akkor már nincs lehetőséged javítani.
2012. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltam bunkóm, de mindenki azt olvas ki a válaszomból, amit akar.
2012. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"Jaj, bele ne haljál már..." - ez szerinted egy kedves válasz? Akkor kívánom hogy csak ilyeneket kapj!
2012. nov. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!