Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ehhez joga van a tanítónak?

Ehhez joga van a tanítónak?

Figyelt kérdés
Hogy amikor megírat németből rá kellett írnom a papírra h egy jeggyel rosszabb és amikor megkérdeztem h miért akkor a válasza az volt mert hülye vagy ... 12/F
2012. nov. 17. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet h nem volt elég pontod a jobb jegyhez. nem?:))
2012. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert látta, hogy puskázol, nálunk akkor volt ilyen.
2012. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Őőő... hozzáteszem h év eleje óta utál
2012. nov. 17. 12:37
 4/11 anonim ***** válasza:
ennek biztos van valami oka..
2012. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es lett volna de 3-mast adott
2012. nov. 17. 12:40
 6/11 anonim ***** válasza:
És akkor most írd le azt is, hogy mit nem mondasz el.
2012. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Lehülyézni nem kellett/szabadott volna, de gondolom, nem ok nélkül indította a dogát eggyel rosszabb jeggyel, és valószínűleg te is tudod az okát.

Egyébként nagyon bírom, amikor a kamaszok a jogaikkal dobálóznak.


Egy másik tanár

2012. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ööö azt nem mondtam el h az osztály elit tanulója mellett ültem és kérdett tőlem egy szavat (azt h bőrből készült)és neki nem íratta rá csak nekem mert ő belőle nem nézte ki hogy valamit én kérdetem tőle
2012. nov. 17. 13:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy lehülyézzen, nincs joga, ezért a szüleid is simán bemehetnek panaszt tenni, ez csak az őt minősíti.

Nálunk is volt, hogy a tanár ilyet íratott a dolgozatra, mert valaki puskázott, ez szerintem oké, még mindig jobb mint ha elvette volna azzal, hogy 1-es. De a lehülyézés szerintem nagyon is sértő, ha eljutna ez az igazgatóhoz, akkor következményei is lennének.

2012. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az igazgató olyanokat beszél hogy ... Na ebbe inkább ne menjünk bele mert nem akarom hogy letiltsanak káromkodásért szal...
2012. nov. 17. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!