Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én 11,5 éves vagyok. Írjátok...

Én 11,5 éves vagyok. Írjátok az emlékeiteket ami ehhez vagy hasonló korhoz köt! ^^ leírjátok nekem?

Figyelt kérdés
Köszi,:) nyugodtan beszélgethetünk :D
2011. jún. 20. 13:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Már jó régen volt, hallod... :D


Nekem annyira nem volt jó 11 évesnek lenni. Ekkoriban nagyon sokat szekáltak, megkeserítették az életemet, sokáig nem is mertem bízni az emberekben ezek hatására. Csak most, 5 évvel később kezd feloldódni ez a gátlás.

Akkoriban voltam utoljára strandon, szintén a cikizők miatt, mert féltem, hogy körberöhögnek strandon. Ezen a nyáron kiteszem a lábam strandra, már csak azért is.


Pesten voltunk osztálykiránduláson, és valamiért a fagyizóban meghívtak minket :D Mentünk többször is, ha már lúd, legyen kövér alapon :D


Bocsi, de más nem nagyon maradt meg, nagyon régen volt.


16/l

2011. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Majdnem ennyi idős voltam, amikor meghalt anyukám élettársa, akit úgy szerettem mintha az apukám lett volna. :'( Ekkoriban jártam társastáncra, és nagyon boldog voltam, mert kétszer is táncolhattam azzal a fiúval, akibe fülig szerelmes voltam (de ő mit sem sejtett az egészből). :) Sajnos több dologra nem emlékszem, pedig nem is volt olyan régen...


14 éves, lány

2011. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon régen volt,4 éve.Nekem nem volt annyira jó azaz időszak,bár akkor még anyámék vittek nyaralni..stb.Most már jobb az életem és sosem mennék vissza arra a korra.:/

15/L

2011. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

akkor lett a barátnőm az akivel mostanáig napi 24 órát együtt töltöttem. csak sajnos nemrég elköltözött az rszág másik végébe... hiányzik :( 3 évig voltunk barátok

új iskolába kerültem ennyi idősen. nehezen illeszkedtem be. de azért összejött

akkor voltam életembe először szerelmes. egy 8.-osba. :)) 3 évvel volt idősebb és tökre lenézet :(

kaptam egy kutyát, akit imádok mert nagyon-nagyon édes. (berni pásztor)

14/L

2011. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Akkor kezdtem el táncolni járni, amit nagyon szerettem :)

Egyébként unalmas volot az életem, nem voltak barátaim sem :S

14/L

2011. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
akkoriban kezdtem lovagolni
2011. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

11 évesen hagytam abba a néptáncot a tanulás miatt. Amit akkor nem bántam, de azóta már nagyon bánom. Érdeklődtem több néptánccsoportnál is, de mostanában sajnos a lányok vannak többségben, tehát inkább fiúkat várnak. Max. úgy tudnék menni, hogyha vinnék párt, de nincs egy fiú ismerősöm sem, aki szeretne néptáncolni. Ez a dolog kettős érzéssel tölt el. Egyrészt nagyon bánom, hogy abbahagytam, másrészt örülök, hogy egyáltalán kipróbálhattam és nagyon sok szép emlékem lett ezáltal.

16/L

2011. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Akkor szoktam rá a cigire, a piára, azóta növesztem a hajam, azóta hallgatok metált, kell ennél több ?
2011. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Az rémlik, hogy addig kicsit stréber voltam, és néha napi 8-10 órát tanultam... Aztán fél évvel később mikor megtudtam, hogy felvesznek a 8 osztályos gimibe megváltoztam, azóta tökös vagyok, 5* annyi haverom van, rocker lettem, motorom van, szal befutottam rendesen... Kicsit fordult a kocka. :D
2011. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

akkor lettem kiutálva az osztályból, minden ember rugdosott és lökdösött,amikor csak meglátott. (mint az amerikai filmekben úgy nézhetett ki:D)

és akkor volt az első csókom egy nálam jóval idősebb fiúval

nem a legszebb emlékek, azóta rendbe hoztam magamat

2011. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!