Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi motiválna a tanulásra,...

Mi motiválna a tanulásra, hogyan vehetném rá magam?

Figyelt kérdés

Nincs célom,és valószínűleg emiatt nincs kedvem a tanuláshoz.Fogalmam sincs mit szeretnék elérni,és már többen is mondták,hogy összekaphatnám magamat és lehetnének céljaim.De nem tudok dönteni,és emiatt a tanulás sem izgat.Hogyan találjak célokat? Mik legyenek azok?

15/L



2012. nov. 20. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Így nem tudok sokat írni. Először is milyen szakra jársz, mert szerintem attól is függ vagy úgy vagy 15 éves, hogy nem rég töltötted be és még általánosba jársz? Idén mentem középiskolába és megmondom őszintén, semmi kedvem a tanuláshoz, pedig nekem azért vannak céljaim..amíg általánosba jártam mindig tanultam. Általános suliba az volt a célom vagyis azért tanultam, hogy felvegyenek oda ahova szeretnék menni, hát fel is vettek. Mosta azért kéne tanulnom, hogy főiskolára vagy majd ahova szeretnék oda felvegyenek. Csak az a baj, ha kapok egy 1est vagy 2est már nem zavar, nem vagyok azon, hogy most mi lesz.
2012. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyelvi előkészítős(angol,német),közgazdasági suli.Már engem sem zaklat fel,hogyha rossz jegyet kapok.. : /
2012. nov. 30. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!