Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek miből lenne...

Szerintetek miből lenne jobb/érdemesebb emelt szinten érettségizni? Esetleg könnyebb?

Figyelt kérdés

Egy tantárgyból újra kell érettségiznem,hogy meglegyenek a pontjaim. Vagy az irodalmon vagy a törin gondolkodom,de fogalmam sincs...

Irodalomból viszonylag jobb voltam ,de végül is a töri sem volt vészes.

Ugye az írásbeli az ,ami igazából jobban számít? Legalább is én úgy tudom.

Irodalomból nagyjából tudom,hogy mire lehet számítani írásbeliből ,de a törire már alig emlékszem.

Esetleg,ha vannak olyanok,akik emelten érettségiztek vmelyikből ,és tanácsot adnának ,nagyon megköszönném!:)


2012. dec. 3. 18:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva ,a törivel az volt a helyzet ,hogy az nem is lett vmi jó ,mert közép szinten csináltam és csak hármas lett.Az irod. 4-es ,de ez ugye csak közép szint.A törinél arra értettem,hogy nem volt olyan vészes,hogy végül is abból is inkább magoltam ,de azzal írásbelin nem sokra megyek azt hiszem...
2012. dec. 3. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!