Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljam a törit, ha utálom?

Hogy tanuljam a törit, ha utálom?

Figyelt kérdés
Utálom a törit, és nem is tudom megtanulni.. Aláhuztam, többször elolvastam egy részt de nem tudom megtanulni.. Ha elképzelem úgysem tudom megtanulni... Mindent próbáltam de sehogy :(
2012. dec. 6. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Esetleg kereshetnél filmeket, sorozatokat, amik az adott eseményről szólnak olvasd el előtte és utána tanuld az anyagot, könnyebb úgy, ha van mihez kapcsolni a dolgokat.

Hol jártok egyébként?


Amúgy részvétem, én az irodalommal vagyok ugyan így, egyszerűen nem bírok semmit belemagyarázni a versekbe és nem értem minek kell tudnom részletesen, hogy ki hol élt, hol tanult, melyik milyen szakot választott azon a nyamvadt bölcsészkaron, ami minden egyes költőnél szerepel már jó ideje, és egyszerűen megjegezhetetlen már 5-6 költő után. amit még kellőképpen imádok az a nyelvtan. Inkább a helyesírásra és a nyelvhelyességre kéne fektetni a hangsúlyt, nem a 20 oldalas tudományos szövegek bemagoltatására. -.-"

2012. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom mit vesztek most, de a NatGeo-n nagyon érdekes filmek vannak a történelemről.
2012. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ne csak olvasd, mondd fel hangosan is!
2012. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Discoveryn illetve a NatGeon sokszor szokott menni történelmi jellegű dokumentumfilmek. Én pl. érettségire történelemből nem sokat tanultam, és mázlim is volt mert a náci pártot húztam ki tételnek amit mostanában eléggé felkaptak a dokumentumfilmek körében.


A szóbelin úgy kellet leállítani mert folyamatosan beszéltem :D Tulajdonképpen az egészet a dokumentumfilmekből tanultam :D

2012. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!