Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy egyetemen...

Az normális, hogy egyetemen iskolalátogatási igazoláshoz egy pecsét és egy aláírás 200 ft-ba kerül?

Figyelt kérdés

Bementem a TO-ra és mivel a több mint fél éve megrendelt diákigazolványommal nem tudom igazolni magam, ezért kértem egy iskolalátogatási igazolást, hogy ne büntessenek meg. Ezután más okból kellett még 3 db és az már 800 ft. Mindezt azután tudtam meg, miután a vizsgáimat nem tudtam felvenni.

Azt szeretném tudni, hogy jogszerű, hogy az egyetem kitalál ilyen hitelesítési díjat? Hogy igazoljam magam másként önhibámon kívül, hónapok óta nem megérkező diákigazolvánnyal?



2012. dec. 14. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Az iskolalátogatási nem jó utazáshoz, meg fognak büntetni ideiglenes diákot kell kérni.

Nálunk, úgy van, hogy egyet kiadnak, azt el kell vinni lefénymásolni annyi példányba ahány kell aztán visszamenni és aláírják.

Sajnos ennyire nincs pénz a sulinak, mi lesz még jövőre.

2012. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

kemeny 200 Forint? Aztakurv@.


mi lesz veled kesobb, amikor majd rajossz, hogy annyibol meg normalis minosegu tejbol sem fogsz tudni venni 1 litert ..


Legkozelebb szolj nekem ha ilyen gond van, szivesen adok 200 Forintot.

2012. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Masodik maradtál volna csendben inkabb nem azzal van bajom hogy 200 ft hanem hogy egy pecstert meg egy alairasert fizetni kell nagyokos. Egyebkent meg amikor egszerre 5 olyan dokumentum kell amit igy kell hitelesiteni akkor az mar egy ezres es annyit nem szivesen fizetek a semmiert ez a bajom de gondolom te egyetemnek kozeleben se jartal azert vagy ennyire okos de a tescoban biztos halàlra fizetnek es te megteheted
2013. dec. 10. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!