Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha munkanélküli lettem és nem...

Ha munkanélküli lettem és nem tudom törleszteni a diákhitel részleteit (nem tudom mennyi ideig) akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lehet valami haladékot kérni, vagy ilyesmi? Most nem arról van szó, hogy túlzok meg kitalálom, hanem már az albérletem is veszélybe került. Nem költök/költöttem semmi feleslegesre, pl. karácsonykor sem lesz még egy 10 cm-es fa, 1 tábla csoki, semmi sem, mert tényleg egy vasam sincs. Nincs senkim akitől kölcsön kérhetnék, vagy akármilyen szinten a segítségét tudnám kérni.

Esetleg, ha csak egy részét utalom át mint amennyit eddig havonta kellett fizetni? (talán 1-2 ezret össze tudok kaparni ha eladok pár könyvet vagy a ruháimból, vagy valamit)


2012. dec. 19. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet haladékot kérni, de akkor tovább kamatozik.
2012. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!