Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben tényleg az...

Ebben az esetben tényleg az lenne a legjobb megoldás, h otthagyom?

Figyelt kérdés
Közép-európai területi kultúrára járok,egy nagyon gagyi egyetemi szak,sajnos ahova szerettem volna menni,nem vettek fel.Belevágtam ebbe,de hatalmas csalódás,full szlovák suli,de olyanok is járnak ide,akik meg se tudnak szólalni szlovákul,és még mindig benntmaradtak.A diákok nagy részének műveltsége nem haldja meg egy általános iskolásét,nagy részüket felvették négyesekkel is,ami MO-n egyenlő a kettessel,a jó tanárok rég elmentek a tanszékről,az utolsó félévben az órák nagy része nem is volt rendesen megtartva.pár év múlva a szak meg fog szűnni
2012. dec. 23. 05:04
 1/5 anonim válasza:
Én otthagynám.
2012. dec. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is otthagyom,most még levizsgázom,de utána már nem fogok bejárni,hanem elmegyek dolgozni,majd egy év múlva jelentkezem egy színvonalasabb,nem humán szakra
2012. dec. 23. 06:37
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor ahogy kivettem,szlovák suliba jársz,vagy csak sok a szlovák?:D

amúgy ott hagynám,ha már egyetemre akarok menni,és megyek is,nem mind 1 hogy milyenre.ott hagynám tuti,abban a percben ha nem tetszik és nem jó a tanítás.

2012. dec. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szlovák suliról van szó,de színvonal a béka segge alatt
2012. dec. 23. 06:56
 5/5 anonim válasza:
Miért nem jelentkezel át egy másik szakra? Úgy tudom már szabad az átjárás, és akkor a creditjeidet is megtarthatod
2012. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!