Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rekreációszervezés és egészség...

Rekreációszervezés és egészségfejlesztés szak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ezekről?Engem az egészségfejlesztés ami igazán érdekel,amit olvastam a felvi-hu-n azok tetszettek,viszont félek a gyakorlati résztől.Nagyon szeretek mozogni,de sose sportoltam semmit se,futni szokta eljárni,és ennyi.Még 1,5 évem van vissza a gimiből,szerintetek nem vagyok nagyon lecsúszva?És hol lehet elhelyezkedni vele? Amiket eddig kinéztem mindenről sok rosszat hallottam.
2013. jan. 6. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
büfé...
2013. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ma már az embert gyakran 2 diplomával sem veszik fel. Tény, hogy nem egy orvosi kar, de ha ezt szereted, ez érdekel és teljes erőddel, energiáddal ezzel szeretnél foglalkozni akkor hajrá! Nagyon sok minden kell ahhoz, hogy sikeres legyél ezen a területen. A lényeg, hogy tanulj! Vegyél részt lehetőségeid szerint mindenféle képzésen (fitnesz/wellness menedzser, személyi edző, továbbképzések.. stb.) Tanulj nyelveket!

A reki tulajdonképpen minden és mégis semmi. Mindenből tanulsz egy kicsit. Van anatómia, biológia, kémia.. Gyakorlati rész, különböző sportok. Edzéselmélet.. Szabadidő, wellness, fitnesz, masszázs.. De mindenből csak egy kicsi. Emiatt nehéz ezzel elhelyezkedni. Úgyhogy jól gondold meg, hogy tényleg ezzel szeretnél-e foglalkozni. Ha nem, akkor kezdj el egy OKJ-t, menj ki külföldre dolgozni, láss világot és talán néhány év múlva már tudni fogod, hogy mit akarsz, mivel akarsz foglalkozni.

Csak azért ne menj egyetemre, mert a szüleid/társadalom ezt diktálja. Hajrá! Sok sikert! ;)

2013. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!