Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idegenvezető vagy szakács képzés?

Idegenvezető vagy szakács képzés?

Figyelt kérdés

Ősztől egyetem mellett lehetőségem lesz valamit tanulni, és mivel az OKJ ugye még így ingyenes, belevágnék egybe. (Tudom, sokan írják, hogy semmit nem ér az okj, de azért a semmittevésnél valamivel többet szerintem.) Ez a kettő lenne az, amibe belefognék. Szerintetek melyik érné meg jobban? Ugye mindkettő csak egy kiindulási alap, mindkettőt tovább lehet fejleszteni, tehát lehet rá építeni.

Köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 6. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szakács.

Már kb egy idegenvezetőnek sem árt egy ahhoz kapcsolódó diploma és szerintem az ilyen szakács, cukrász, pék okj-k sokkal jobbak, gyakorlatiasabbak.

2013. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen egyetemre jársz?

Olyan OKJ-t válassz, ami kapcsolatos az egytemi képzéseddel sztem

2013. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahhoz inkább az idegenvezetés illene, mert BTK-s szakra járok, amire azt mondják, hogy "nem ér semmit". Mondjuk éppen ezért érhetné meg egy teljesen más témájú OKJ, nem?
2013. júl. 31. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!