Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van abban az esetben ha...

Mi van abban az esetben ha fősulin egy előadásos órán kell szerezni évközi jegyet, de én erről nem tudtam, így ez nekem nincs, de rendes vizsga is van a vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben buktam a tárgyat? Ugye nem? A vizsgára így nem is jelentkezhetek?
2012. dec. 4. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkeresed a tanárt, beszélsz vele. Elmondod, hogy nem tudtad, hogy évközi jegy kell és megkérdezed mit tegyél. Jelentkezhetsz a vizsgára, de hidd el ilyen esetekben a tanár közölheti, hogy hiába tudod az anyagot megbuktat. (Törvényesen nem tehetné meg, de a gyakorlatban gyakran előfordul)
2012. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól függ milyen tárgy. Nálunk (BGF-KVIK) úgy volt anno, hogy aki évközben szerzett jegyet, annak nem kellett vizsgáznia vizsgaidőszakban. Viszont gyakorlatos tárgynál kellett egy évközbeni ZH jegy, hogy mehess vizsgázni.
2012. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre megkérdezi a tanár igen miért nem tudta, talán nem jár az órámra?

Beszélj vele, jövő héten ha engedi akkor pótolhatód.

2012. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!