Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hány vizsgátok van?...

Nektek hány vizsgátok van? Annyira idegesít, hogy 3. éves vagyok és mindenkinél több vizsgám van, vigasztaljatok meg!

Figyelt kérdés
Harmadéves vagyok, 8 vizsgám van. Köztük az egyik szigorlat, másik kettő két féléves anyagból van. Azt veszem észre, hogy a környezetemben mindenkinek, 3-4 max 5 vizsgája van. Lehet, hogy nehezek de van idejük beosztani, másra is jut idejünk, nekem vizsont reggeltől estig nyomni kell, hogy sikerüljön. Ráadásul a szorgalmi időszakaban is majdnem minden nap reggeltől estig bent vagyok és állandóan beandandókat kell irogatnom még mások szintén csak lazsálnak.

2013. jan. 10. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig most több vizsgád van nálam, szóval vígasztalni nem tudlak, csak azzal, hogy egyszer csak vége lesz. Bocs.
2013. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként öt vizsgám van, abból három a héten, és az egyik egy nyelvi záróvizsga.
2013. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ennyi van még hátra? 8?
2013. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére márcsak öt van hátra :D De az is bőven elég.
2013. jan. 10. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

:D akkor nem is olyan vészes :D

nekem 12 vizsga volt, de ebből 2 elővizsga. még négy van hátra :D csak 10 lett volna összesen, ha nem csúszok meg 2 tárgyból, úgyhogy azt magamnak köszönhetem.

milyen szakon vagy?

2013. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban több volt nekem egy félévben, mint neked. A következőben meg egy nyelvet kell nulláról felfejlesztenem középfokú nyelvvizsga szintig, öt szigorlatot megcsinálnom, meg két órát, és egy gyakorlatot, meg két 50
2013. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

folyt...

oldalas szakdolgozatot írnom. Engem ki fog sajnálni? (Nagyon be vagyok tojva!)

2013. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én szívesen sajnállak, ha megkérsz rá, amikor kell.
2013. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szorgalmi időszak alatt nekem sincs megállásom soha, ahogy a csoporttársaimnak sem. Ezzel szemben és magammal szemben viszont elfogadhatónak találom azt, hogy 5 vizsgám van "csak". Kettőt megcsináltam karácsony előtt, egyet a héten és a következő másfél hétre jut még 2. Így erre azért nem mennek rá az idegeim, van időm pihenni és tanulni is. Én kimondhatom, hogy imádom a vizsgaidőszakot! :) Viszont megkérdezhetem milyen szakon vagy hogy ennyi vizsgád van?
2013. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pénzügy és számvitelen (a 12 vizsgás vagyok)
2013. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!