Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigasztaljatok meg légyszi!...

Vigasztaljatok meg légyszi! Nagyon magam alatt vagyok. Elestem a babánkkal! Mi lesz most?

Figyelt kérdés

Anyához mentünk délután a 2 hónapos kislányunkkal. Kocsival érkeztünk, a baba hordózóban utazott. Ölemben vittem be a házba, amikor anya kutyája örömében össze-vissza futkározott, és fellökött. Pont a fal mellett történt, én iszonyatosan bevertem a fejemet az esés következtében, közben ahogy csak lehetett mentettem a babát, de fogalmam sincs, hogy ő megütötte-e magát. Olyan hirtelen történt az egész. Ő is megijedt és felsírt (aludt éppen), de pár másodperc után abba hagyta a sírást. A fején nem látszik semmi, volt rajta ugyan 2 sapka, meg két kapucni. Azóta nem sírt, alszik, kiegyensúlyozott, mint szokott, mosolygott is. Nyugtassatok meg kérlek, ha megütötte volna a fejét, akkor annak lennének jelei?

Kérlek, ne gyertek azzal, hogy miért ölben vittem be, és miért nem hordozóban, vagy a kutya miért nem volt elzárva stb.

Azóta sírok, és nem tudom túl tenni magam ezen.


2013. jan. 1. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem lett baja.De hogy megnyugodj, holnap vidd el egy orvoshoz.

Én egyszer úgy elestem a kisbabámmal, hogy vittem ölben és elcsúsztam a havon, totál ráestem, de felkaptam és mentem tovább. Igazából eszembe sem jutott, hogy baja lehet tőle.

2013. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz. Ha baj lenne akkor az látszodna. Azért figyeld de nem hiszem hogy gond lenne. Nyugodj meg.
2013. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha kiegyensúlyozott szerintem nincs baj.

de ha megnyugtat holnap vidd el az orvoshoz,és akkor te is megnyugszol.

ha ez megnyugtat az egyik ismerősöm az anyukájával a babakocsiból buritotta ki véletlenül a gyermeket mikor szálltak fel a buszra,de ő is jól be volt bugyolálva semmi baja nem lett.

nyugodj meg kicsit mert a babádnak sem jó ha zaklatott vagy.

2013. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez elég nehéz. Nekem elesés ugyan nem volt, de mikor már forgott volt, hogy beverte a fejét. Ilyenkor én mindig kétségbe estem mert olyan nagyokat koppant. ez a figyeljem, hogy szédülhet-e meg hasonló... EGY BABÁNÁL? egy baba olyan hamar furcsán viselkedik már akkor is ha álmos kicsit, kóvályog a feje mert próbálgatja az emelést stb... Az én lányom pl mielőtt elaludt folyton furcsán akadt fel a szeme ami nekem annyira rémisztő volt, hogy néha fel is ráztam szegényt mire a doktornőnk megnyugtatott, hoyg ez normális... Szóval nagyon nehéz ilyesmit megállapítani. Az mindenképpen jó, hogybe volt bugyolálva. Az is jó, hogy nem hányt. Ezek mind jó jelek. Én azért felhívnám a dokit megkérdezi, hogy meg tudná.e vizsgálni pusztán azért, hogy megnyugtasson. bennem lenne addig a kisördög amíg ő meg nem vizsgálja vagy azt nem mondja telefonon, hogy felesleges.
2013. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem lett semmi baja. Ha fájt volna neki, akkor nem csak pár másodpercig sírt volna. Külsérelmi nyomot azt mondod nem látsz rajta, gondolom rugkapál ugyanúgy, mint szokott, nem nyúgösebb, a kutacsa ép, nem feszesebb, mint szokott, nem hányt. Azért figyeld tovább, és ha nem vagy nyugodt, holnap mutasd meg dokinak, de szerintem semmi gond, nyugodj meg! :)
2013. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én biztos elvinném orvoshoz. Amikor a kislányom 6 hónapos volt, akkor tönkrement a babakocsink és a mózeskosár leesett a vázról, ráadásul meg is pördült, tehát kiesett belőle a pici. Borzalmas volt. Hála az égnek nem lett baja, télen történt, rajta is volt ezer ruha. De én rohantam vele a dokihoz, elküldött röntgenre.

Másik alkalommal apósom leejtette a kicsit a babahordozóval együtt. Akkor nem mentünk dokihoz, mert láttam, mi történt, és a fejét nem érte ütés.

2013. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!