Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez vajon már mindenkinél...

Ez vajon már mindenkinél ilyen? Most ez csak szerintem felháboritó? F/17

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam csaj(mindketten 11-ek vagyunk) és olyan tahóságokat csinál amiken néha kifordulok ,mielőtt bárki félre értené nem velem,de pl: kizavarták matek óráról mert végigbeszélte az óra felét a 3 padsorral odéb lévő bnőjével, utána 1-2 perc múlva semmi kopogás nélkül bejön a kabátjaért és elkezd beszélgetni a barátnőjével, vagy focizunk tesin én ráállok hogy ne tudjon elmenni melletem utána meg olyanaokat mond hogy kabbe stb, vagy ami a legjobb basztatt 1 gyereket az osztályomból aki kicsit szánalmas és a múltkor felháborodott és fél órát sirt az után hogy 3 napig basztatta a gyereket az pedig visszaszólt neki,vagy mi megtartjuk még a mikulási ajándékozást a suliban egy srác egy csjanka nem tudott mit venni igy odaadta a csajnka boritékb a amegbeszélt pénzösszeget ,ő megkérdezte a sráctól hogy mit vett a csajnak, amikor pedig a srác elmondt ahogy semmit kb elküldte a pokolba azzal a szövegel hogyha ilyen egy görcs a srác megvehette volna magának a pénzen amit akart kapni mástól.Semmi bajom sincs a hülyeségel,vagy ha basztatjáka másikat egy kicsit,de tudni kell hogy a határ,ez szerintem pedig már a legnagyobb parasztság határa...
2012. febr. 8. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

illene szebben beszélned és jobban írnod.

nem vagy már gyerek


Ismerjük már, hogy mindig a leggyengébbe kötnek bele.

G Szabó Judit lányregényeiből tudnád, hogy lehet, hogy azokat a sérelmeket vezeti le másokon, ami őt otthon éri.

Hétfőn nem frusztráltabb? mert akkor biztos így van.

2012. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az igazgatóra tartozik a tanár mikor kiküldte és visszament nem szólt az igazgatónak?
2012. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már bocsi amit most irok,de őszintén kit érdekelaz hogy mivan vele otthon ha ekkora paraszt? Ha normálisan viselkedne lehet érdekelne.Különben velem nem foglalkozikén ezt a kérdést csak csupán azért vettem fel mert kiváncsi vagyok mások véleményére.Irhatnék még millió példát. Attól ha gondok van otthon nem az osztály szerkezetét kell megbontnai vagy a matekórát végigbeszélni,mert ez a gondján túl sokat nem fog segiteni még ha van is neki.
2012. febr. 8. 22:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem érinti az igazgatót, az óra megzavarásáért kapott egy szakktanári és ennyi. Itt nem is azon lenne a hangsúly hog ybeszélgettek és kiküldték,hanem azon hogy visszajön egy annyi nélkül is hogy bocsánat hülye voltma bejöhetek,vagy bocsánat fázok kivihetem a kabátomat? ő semmit megfogta bejön,megkérdezte a tanár hog yez mi ő annyit mond jöttem a kabátomért,elment ért eés odállt a barátnőjéhez beszélgetni. Most itt számomra aza bosszantóhogy oké ő megbukik de pl a barátnőjé figyelmét is elvonja a matekről. Meg enegm az ilyen paraztságok valahogy zavarnak,lehet ez az én hibám.
2012. febr. 8. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!