Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középsuliba kollégiumos vagy...

Középsuliba kollégiumos vagy inkább bejárós legyek?

Figyelt kérdés
Hát igazából félek a kiközösítéstől...Most sincs túl sok barátom és elég népszerűtlen vagyok...xD Naszóval, a suli nincs vészesen messze,mindkettő megoldható volna.A beköltőzés sem lenne para mert a tesóm is koleszos volt.Félek,hogy szívatni fognak a szobatársaim...De attól is ha pl. nem leszek koleszos a barátaim kihagynak a jó bulikból.Elég otthonülő vagyok,és nem iszom,cigizek mint az átlag tinik....Na ti mit választanátok?14/L
2013. jan. 12. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
minket a nagyobbak szívattak, nem a szobatársak. nem tudom, ma még divat-e az ágyaztatás, meg a boltba küldés, meg egyéb cseszegetés
2013. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem válaszd a kolit! speciel én mindig kolis akartam lenni, de nekem nem engedték meg...nálunk viszont a kollégisták sokkal jobban összetartottak, sokkal jobb barátságok köttettek.
2013. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kolira szavazok, pesti vagyok és pesten jártam mindig iskolába, egyetemre is. Viszont mindig is kolis szerettem volna lenni.
2013. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké,akkor marad a koli..Csak a rossz szobatársaktól félek... Egyik táborba nagyon durva szívatásokat kaptam...:/
2013. jan. 12. 21:33
 5/8 anonim válasza:
Nyugi a koliba is lesz szopatás bőven. Szinte minden csak arról szól. 11-12 fele szoktunk mindig elaludni. Nincs egy olyan perc amikor egyedül lehetnél és néha már annyira fel fognak idegesíteni a többiek hogy akármilyen erős vagy szinte már elkezdessz sírni. De azért sokat is röhögtem mióta kolis vagyok. De én inkább a bejárósra szavaznák. :) Ja és a koli avató nekünk szinte semmi se volt. Bár a hajnali torna nem volt jó de amúgy egy jót röhögtünk az egészen xd
2013. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem iszom,cigizek" + azért ilyen helyen vagy rá szoksz ezekre, vagy kinéznek.

kolis voltam, nem ajánlanám másnak, de te tudod.

2013. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Haver én nem iszok nem cigizek és mégis vannak nagyobb haverjaim ott a koliba. És ők tudják hogy én nem cigizek... Ja és NEM IS fogok rászokni! ;)
2013. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D Hát...Ha a tesómat nem közösítették ki...Tiszta kocka..:D akkor talán abba reménykedem engem se fognak..:D Köszi a válaszokat..:D De a lányoknál is ilyen durva?
2013. jan. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!