Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz, és emelt kémia...

Emelt biosz, és emelt kémia tanulással hogy álltok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kémia borzasztóan nehéz lesz szerintem nagyon félek a kémiától biosztól nem apám biológia tanár és így eléggé komoly felkészítést kapok tőle :)
2013. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Hát, ismételgetek, szépen sorban, témákat. Kémiából szerveskémia vége, bioszból meg táplálkozás. Jelenleg így állok, valamint az önbizalmam a porban fetreng a kémia miatt...Hajrá!
2013. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én még általános kémia közepén tartok, termokémiai feladatokat csinálok éppen, majd csak később jön szerves, szervetlen. bioszt még nem kezdtem el ismételni....

azt hittem csak én vagyok iszonyat betojva kémiától kb. néha eszembe jut h mit erőlködöm?!!! :/

te???

2013. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 reptoid ***** válasza:
38%
Pedig készüljetek lázasan, első féléves kémiátok az egyetemen durcább lesz, mint a 4 éves kémiátok :)
2013. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt érzem, h amit eddig megtanultam már azt sem tudom. Kémiából szerves közepe bioszból már csak ökológia van hátra. A kémiától annyira parázok, h azt sem tudom, van e értelme elmenni. Engem személy szerint idegileg is megvisel ez az egész, persze ott még nehezebb, meg stb, de ahhoz be is kellene jutni :S
2013. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Haaat...

Bioszbol most kezdek el ismetelni.Eleg keson, de igazabol meg mindig kevesbe para mint a kemia.

Kemiabol 10.es kozepe fele jarok, de a 9.-es szamolasokkal boven elvagyok maradva.Elnezve az erettsegiket, azt se tudom erdemes-e egyaltalan a egesz,mert kuuuurva nehezek. Belegondolni is rossz h nekem ezt par honap mulva kisujjbol kene tudni.



Azt tervezem,h marcius elejere befejezek mindent utanna pedig csak gyakorlas.

Szerintem kicsit elkestem,de ha most belehuzunk, akkor azert menni fog...remelem.

2013. jan. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
8%

Lol sz@rom le milyen lesz a kemiam ha mar bennt vagyok 2,est ugyis osszehozok azt csa :DD

Itt viszont olyan pontokat kell teljesiteni,ami kicsit kemeny.

2013. jan. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát én jól megszívtam tavaly. de sztem ha a tavalyi feladatsort meg tudjátok jól csinálni akkor bármire képesek vagytok :D
2013. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az emelt kémiát előrehozottan megcsináltam tavaly ősszel, úgyhogy így már csak a biológia maradt. Nemrégen kezdtem el ismételni + feladatokat oldani. Órán pedig még csak a genetikánál tartunk. Kezdek félni tőle... :(
2013. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon sok sikert Nektek!én ugyan már bent vagyok,de le a kalappal előttetek,én is nagyon be lennék rezelve a kémia emelt miatt!

mindenesetre ne nézzétek le az előttem szóló (valószínűleg) egyetemista hozzászólását,tényleg olyan lesz az első félév kémia,mint ez a 4 év összesen.nem rosszból mondjuk,csak,hogy lássátok az arányokat.a 2eshez fog annyi kelleni,nem az 5öshöz.

De most egyenlőre az érettségit csináljátok meg minél jobban!és ha ez megnyugtat,szerintem mindenkit váratlanul ért ez a fordulat,és nem fog hirtelen mindenki 90%os kémia emeltet írni,úgyhogy ne aggódjatok!a ponthatárokat ahhoz képest állapítják meg,hogy hogyan sikerült mindenki érettségije.ha irtó nehéz a kémia emelt,akkor ahhoz mérten,mindenkinek kicsit rosszabb lesz.

sok sikert Nektek!

2013. jan. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!